Armastuse ja suhte horoskoop 8. märtsiks 2022


Jäär : Hoolimata asjaolust, et olete tavaliselt väga nõtke ja valmis oma suhetes kompromisse tegema, võivad plaanid täna sassi minna. On hea võimalus, et olete oma praeguse suhte osas obsessiivne. Te ei taha oma potentsiaalset kaaslast liiga agressiivse käitumisega eemale peletada, seega olge ettevaatlik.

Sõnn : Täna oled tavapärasest rohkem keskendunud. Kui olete kedagi jälginud, lootes tema tähelepanu võita, võite olla hämmingus, ta näib nii osavõtmatu, et teie kontaktisoovile vastata. Kõige tõenäolisem põhjus on, et ta põlgab tagaajamise tunnet. Kui saate, võtke rahulikult ja andke aega.

Kaksikud : Püüdke olla täna pisut väljapaistvam, sest teil võib olla võimalus kohtuda uskumatult huvitavate inimestega, kellest te muidu ilma jääksite, kui oleksite negatiivses meeleolus. Püüdes kuulata, mida teisel inimesel on öelda, võib tulemuseks olla nauditav õhtu. Veenduge, et olete valmis.

Vähk : täna võite olla sündmuse korraldamise eest vastutav inimene. See võib olla teie töökoha koosviibimise korraldamine või sünnipäeva või aastapäeva tähistamine. Pidage meeles, et kõiges selles saginas veedaksite lõbusalt aega. Võtke ühendust oma lähedastega ja aega lõõgastumiseks.

Lõvi : Viimaste päevade jooksul võisite saada enda kohta ootamatuid taipamisi. Õpite oma suhetest lähedastega. Võib-olla on teie isiksuses midagi, mida soovite muuta. Seejärel võite hakata nägema, kui palju rohkem saate oma armuelus, vähese vaevaga, ära teha.

Neitsi : Pole tähtis, kas olete vallaline. Väärite romantikamaailma avastamist. Kasutage seda võimalust, et kohtuda erineva tausta ja elualade inimestega. Pole tähtis, kui asjad ei õnnestu, sest need sütitavad teie sees liiga kaua uinunud tule.

Kaalud : Võimalik, et keegi kutsub teid täna välja ja see on südantsoojendav üllatus. Pidage meeles, et see saab olema fantastiline aeg ja nautige end täiel rinnal. On oodata palju naeru ja meelelahutust, nii et ärge unustage kaasa võtta oma tantsukingi.

Skorpion : Tänu oma atraktiivsusele suudate ligi tõmmata vastassoo esindajaid. Võite märgata, et täna satuvad teie teele huvitava moega inimesed. Nende uurimiseks olge avatud meelega ja vaba. Kasutage neid võimalusi, et minna sõpradega välja ja nautida lihtsaid rõõme.

Ambur : On suur võimalus, et teie romantiline elu võib varsti dramaatilise pöörde võtta. Kellegi jaoks, kes on olnud pikka aega üksi, on kohtumine pikaajalise ja pühendunud inimesega midagi muud kui ime. Niisiis, valmistage end ette ja aktsepteerige seda täielikult, sest see on see, milleks teid joondutakse! Ka Sinu lähedased on Sinu jaoks olemas!

Kaljukits : see rahutuse tunne teie sees võib viidata millelegi tõsisele. Pöörake alati tähelepanu sellele, mida teie sisetunne teile ütleb, kui keegi pole see, kes ta näib olevat. Te ei taha ju sattuda armastuse illusiooni, eks? Te hoiate ehtsale asjale pöialt. Ärge leppige millegi vähemaga kui parimaga.

Veevalaja : Selleks, et kaitsta ja parandada suhteid oma lähedastega, meeldib teile teha kõik endast olenev, et hoida sidemeid tugevana. Kui soovite oma kodu paremaks muuta, siis nüüd on selleks suurepärane võimalus! Tehke plaan ja ümbritsege end esemetega, mis julgustavad teid oma tundeid oma lähedastele väljendama.

Kalad : mõelge tänasele päevale kui tõukele. On aeg seada esiplaanile oma emotsionaalne heaolu ja põhiväärtused. Terve suhte saavutamiseks peaksite seadma oma vajadused esikohale ja võtma nende eest vastutuse. Ärge laske end mõjutada teiste arvamusest, uskuge oma ja jääge endale kindlaks.

 

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 22.

Ennustaja Meeri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope