Armastuse ja suhte horoskoop 8. oktoobriks 2022


Jäär: Romantika võib õitseda kõige ebatõenäolisemates kohtades, nii et hoidke oma silmad lahti, et näha selle märke. Teil võib olla võimalus veeta rohkem aega töökaaslasega. Kui olete mõlemad asjaga kursis, on isegi võimalus flirtimiseks. Teine võimalus on hoolitseda enda eest ja tunda end värskena enne kohtingule minekut. Plaanide kooskõlastamine partneriga võib aidata paaridel koos kvaliteetaega veeta.

Sõnn: On normaalne, et tunnete tugevat külgetõmmet praeguse või tulevase romantilise huvi vastu. Täna võite oma võlu tõsta ja nautida iga hetke, mille saate koos veeta. Võite teha jõupingutusi usaldusliku ja avatud suhtlemise õhkkonna loomiseks. Kui soovite oma armastatuga tõeliselt ühenduses olla, peate õppima tundma tema lootusi ja unistusi.

Kaksikud: Seadke oma armuelu korda. Nüüd on hea aeg proovida leida armastust, millest olete puudust tundnud, ja kui see õnnestub, võib teil olla edu. Kui teie soovid muutuvad silmapaistvamaks, olete rambivalgusesse tõusmise pärast vähem närvis ja olete valmis seda oma huvides kasutama. Nüüd on aeg tegutseda ja tugevdada omavahelisi sidemeid. Särage eredalt, suunates oma intensiivseid tundeid.

Vähk: rahunege ja valmistuge suhtlema. Võimalik, et teie hingesugulane seisab otse teie ees. Avaneb atraktiivne võimalus suhelda inimesega, kes on täpselt nagu teie, kuid samas erinev. Ühine sõber võib teile kohtingu kokku leppida või võite alustada tutvustust, kui soovite oma sõprust laiendada. Sarnase kire jagamine on suurepärane viis uute võimaluste avamiseks.

Lõvi: Tõenäoliselt tunnete end täna elavama, armsama ja väljendusrikkamana kui olete pikka aega kogenud. See paljastab teie igatseva olemuse sügavused, muutes emotsioone väga raskeks alla suruda. Ärge lükake enda eest hoolitsemist pisiasjade tegemise kasuks edasi. Leidke selleks aega, isegi kui arvate, et teil seda pole. See täiustab teie armuelu nagu ei kunagi varem.

Neitsi: Teie suhetes võib teil olla nii püsivuse kui ka laienemise tunne. Kui te pole valmis oma romantilises suhtes mõne reaalsusega üksi silmitsi seisma, võib teie suhtlusringkond aidata teil neid näha. Õpite enda kohta mõningaid asju ja tunnete end selle tulemusel paremini. Rääkige oma raskest olukorrast kellelegi, kes teid hästi tunneb, olgu selleks siis partner või lähedane sõber.

Kaalud: Ärge kartke sügavust ja olge valmis sukelduma pea ees oma romantiliste vajaduste tundmisse. Miski ei takista teil süvenemast sügavale oma mõistusesse ja avastamast vajalikke vastuseid. See on fantastiline tegevus, mis võib aidata igal paaril, jõuda oma suhetes järgmisele õnnetasemele. Kui olete vastused saanud, on selgus suurem.

Skorpion: Teie pikaajaline sõprus on lõpuks õilmitsenud millekski enamaks ja leiate end romantilise seikluse keskelt. See on selline asi, mis võib teie tuju tõeliselt heledamaks muuta ja teie loomingulised mahlad voolama panna. Peate olema äärmiselt ettevaatlik ja viisakas, kui hindate oma sidet selle inimesega. Selles ühenduses peate navigeerima väga ettevaatlikult.

Ambur: Hoiduge täna vastasseisudest ja konfliktidest. Peate täna oma tundeid ohjeldama, kuna neil on võimalus teie otsuste üle domineerida. Kui soovite, et teie partner teid mõistaks, istuge maha ja rääkige oma emotsioonidest tasasel ja mõistlikul viisil. See võimaldab teie tõelistel emotsioonidel ja iseloomul teie suhtluses läbi paista.

Kaljukits: Mis puutub armastusse, siis tänane päev tuleb raske. Varasematest vaidlustest tekkinud pinged teie suhtes võivad muutuda täna veelgi raskemini talutavaks. Kuid te ei tohiks selle pärast liiga palju muretseda, sest see kõik viib rõõmsa järelduseni.

Veevalaja : Peate olema täna kangelane ja lahendama mõned konfliktid oma elus. Pinged teie suhtele on tekkinud vältimatute asjaolude tõttu ja te näite olevat ainus, kes suudab olukorra lahendada. Viisakas ja hinnangutevaba käitumise säilitamine kogu oma lähenemisviisi jooksul peaks aitama teil olukorra kiiresti normaliseerida.

Kalad: Tänane planeedi konfiguratsioon võimaldab teil minna mööda eelarvamustest või idealiseeritud kujutlustest teatud isiku kohta ja selle asemel suhelda otse selle inimesega. Võimalik, et see kohtumine on täiesti ootamatu, tabades teid üllatavalt ja jättes teid ette valmistamata kõigeks, mis järgmiseks tuleb.

 

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 22.

Ennustaja Meeri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope