Armastuse ja suhte horoskoop 8. septembriks 2022


Jäär: Armastus tuleb nüüd teie juurde tagasi. See, mis tundus teie suhte lõppemisena, saab ootamatult uue elu. Varasemad romantilised ettevõtmised osutuvad nüüd õnnelikuks. Kui te seda kõige vähem ootate, võib endine kallim kontakti taastada.

Sõnn: Peaksite võtma romantikat aeglaselt. See, mida arvasite suhetes lõpuks teoks saavat, võib hakata näitama märke ebaõnnestunud katsetest ja õõnsatest lubadustest. Ebareaalselt kõrgete ootuste varane seadmine võib olla mõlemale poolele koormav.

Kaksikud: Võite täna oma romantilise partneriga uuesti ühendust võtta. Nüüd on aeg vaidlused lahendada. Kuigi keset jätkuvat vaidlust või emotsionaalset distantsi võib olla raske üksteisega ühendust saada, on see kõigi huvides.

Vähk: Soov uute põnevate kogemuste järele võib potentsiaalse romantilise partneri täna üksi jätta. Teie soovid võivad põrkuda teie kallima soovidega. Ta ei pruugi jagada teie entusiasmi pidutseda ja tähelepanu keskpunktis olla ning veedab aega pigem üksi.

Lõvi : Teie suhetes ei lähe praegu asjad libedalt. Tõenäoliselt ei huvita teie kaaslane hellitatud kergusest. Teile võib tunduda, et ta on eemal, sest keskendub muudele asjadele ja näib olevat ärritatud, kui soovite kontakti luua.

Neitsi: Romantiliselt mõnus aja veetmine võib praegu raske olla. Teie partner võib kergesti näida omav. Hoolimata teie parimatest kavatsustest koos midagi meeldivat ette võtta, ei pruugi ta olla nõus asju teie vaatenurgast nägema ja võib peale suruda enda tahtmist.

Kaalud: Tõenäoliselt ei hinda teie partner praegu teie kangekaelset nõudmist teha kõike omal viisil. Võimalik, et olete täieliku ekstravertsuse seisundis, kus olete otsustanud tegutseda impulsi alusel. Tooge tasakaal tagasi.

Skorpion: Teil ei pruugi täna olla suurepärane kohtingupäev, kuid kindlasti on see päev väga põnev. Kui see on teie esimene kord selle inimesega koos olla, võite arvata, et ta on üsna ebatavaline. Astuge üks samm korraga ja vaadake ta pärast paari koosolemist taas üle.

Ambur: See, kuidas te oma praegusele kallimale vaatate, ei tohiks olla sama küüniline ja väsinud, mida olete siiani alati kasutanud. Tooge romantika oma suhtesse tagasi, pannes vajadusel ette roosad prillid ning lastes huumorimeelel ja headel aegadel oma koosveedetud aega tagasi tulla.

Kaljukits: Täna on suurepärane päev, et veeta aega kellegagi, kellest hoolite, täites samal ajal mõningaid oma sügavamaid soove. Vaadake lisateavet asjade kohta, mis teie mõlema arvates inspireerivad ja paeluvad, olenemata sellest, millised need asjad võivad olla.

Veevalaja: Tänane päev annab teile suurepärase võimaluse tugevdada sidet kindla inimesega. Kui olete teineteist tundnud pikka aega, võite jõuda järeldusele, et teil ja teie sõbral on teine teise vastu sügavamad tunded. Olete tänulik, et suutsite olla üksteisega avatud ja aus.

Kalad: Armastus ja kirg on teie jaoks praegusel hetkel rohkem vaimne väljakutse kui füüsiline ja sensuaalselt rahuldust pakkuv kogemus. Täna arutlete või vähemalt analüüsite teistega armastuse vahetamise keerukust. Saate teravamalt aru nüanssidest, mis on seotud paljude teiste inimestega suhtlemise viisidega.

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 22.

Ennustaja Meeri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope