Armastuse ja suhte horoskoop 8. veebruariks 2022


 

Jäär: Parem on oodata õiget inimest selle asemel, et sattuda millessegi, milles Te pole kindel. Koguge julgust minna selle poole, mida soovite. On hea aeg loetleda omadused, mida partnerilt otsite. See aitab teil püsivasse suhtesse astuda. Püsipartnerid peaksid kasutama päeva, et arutada pooleliolevaid probleeme.

Sõnn: Liikuge oma mugavustsoonist välja ja sulanduge uute inimestega. Frustratsiooni väljaelamiseks rääkige oma sõpradega ja arutage kõiki oma elus käimasolevaid probleeme. Andke oma lähedastele aega ja proovige vestelda, et parandada omavahelist sidet. Püsivas liidus paarilised võiksid planeerida oma partnerile üllatust, et muuta õhtu eriliseks.

Kaksikud: Kuigi suhtlemine on Teie tugevus, peate täna jälgima, mida ja kuidas oma lähedastega räägite. Keegi Teie lähedane võib Teie öeldu tõttu tunda haavatuna, mis võib suhte ajutiselt rikkuda. Olge oma kõne suhtes valvsam ja vältige vestlusi, millel on negatiivne triiv.

Vähk: Ärge vaadake praegu liiga kaugele. Kui Te koos partneriga kaalute järgmiste kuude jooksul mingeid suuri samme, oleks parem jääda hetkel planeerimisfaasi ja mitte veel midagi algatada. Mõned muudatused on alasi peal, nii et võtke aeglaselt. Need, kes on vallalised, peaksid jääma proaktiivseks ja suhtlema avatult oma väljavalituga.

Lõvi: Võib-olla peate täna palju mõtlema. Suhtes olevaid inimesi võib päev proovile panna, kuna võivad ilmneda ootamatud probleemid, mis võivad kogu lõbu rikkuda. Soovitatav on mitte reageerida ja otsida heastamist. Need, kes on vallalised, võivad saada meeldiva üllatuse osaliseks, sest nad saavad taas ühenduse vana sõbraga, kellele nad eriliselt meeldisid.

Neitsi: olge oma suhtluses aus ja hoidke asjad lihtsad. Kui olete oma armuelus seisnud silmitsi probleemidega, siis pöörduge oma armastatu poole siiralt. Asjad ei ole nii keerulised, kui need Teie peas välja mõeldud on. Pole mõtet leppida asjadega, mis tekitavad Teis ebamugavust. Kasutage oma intellektuaalseid oskusi oma armastusprobleemide lahendamiseks taktitunde ja kannatlikkusega.

Kaalud: On aeg Teie romantilises elus positiivseteks arenguteks. Kui olete praegu suhtes, võite koos kaasaga hakata tegema plaane pikaajaliseks tulevikuks. Kui olete seotud, ent mitte veel suhtes, võite jõuda arusaamisele, et teil on ühine tulevik. Üldiselt on teie elus stabiilsuse element.

Skorpion: Kasutage oma sotsiaalseid oskusi, et jõuda inimesteni, kes vajavad Teie tuge. See mitte ainult ei tee neid õnnelikuks, vaid viib Teid ka kontakti uute inimestega, kellega saate hõlpsalt ühendust võtta. See avab tulevikus uksed uutele võimalustele. Teie teele võib tulla kingitus sõbralt või väljavalitult, mis tõstab teie tuju märkimisväärselt.

Ambur: Võite tunda end pisut masendunud, kuna Teie armuelu ei pruugi olla nii korras, kui soovite. Kuid Teie optimism tasub end peagi ära, sest tõenäoliselt näitab keegi põnev ja uus inimene Teie vastu huvi. Hoidke silmad lahti ja olge valmis suhtlema nii tuttavate kui ka võõrastega. Võtke aega ja minge oma sõpradega välja.

Kaljukits: Olete täna rõõmsas tujus, kuna Teie elus toimuvad positiivsed muutused. Tundub, et Teie armuelus on stabiilne režiim ja teie partner on teie hoolivast käitumisest rabatud. Need, kes on vallalised, saavad rääkida sellega, keda nad imetlevad ja naudida südamlikku vestlust. Hinnake neid hetki.

Veevalaja: Neil, kes on vallalised, kuid soovivad luua suhet, võib vedada, sest nad võivad saada veebimeediumi kaudu põneva ettepaneku. Võib-olla tasub seda võimalust edasi kasutada ja vestlust alustada. Suhtlemisel pidage kindlasti meeles oma tulevasi prioriteete. Püsivas liidus olijad peaksid jääma oma partneri vastu ausaks.

Kalad: Ärge pühenduge täna üle, kuna teie päev on tõenäoliselt täis mitmeid ülesanandeid. Andke oma lähedastele oma prioriteetidest eelnevalt teada, et vältida suhtluslünka. Need, kes on vallalised, peavad kuulama oma südant ja minema vooluga kaasa, ilma liiga palju ootamata. Olge loominguline ja otsige uuenduslikke viise keskendumiseks.

 

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 22.

Ennustaja Meeri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope