Armastuse ja suhte horoskoop 9. aprilliks 2022


Jäär: Kui on vaja läheneda teatud inimesele, tunnete end rabedalt. Arutlete eneses selle üle, kas valida pikk tee või mitte ja oodata. Või peaksite tegema midagi ebatavalist, mis suurendab vestluse võimalust? Proaktiivne olemine võib siin olla õige lähenemisviis.

Sõnn: kui tõesti usute seda, mida räägite, siis ärge kartke seda valjusti ja veendunult välja öelda; ärge püüdke leida alternatiivset viisi oma tunnete väljendamiseks partnerile. Oma partneriga vesteldes vältige ebatäpset keelekasutust.

Kaksikud: Enne kui hakkate mõlemad tulevikule mõtlema, on teie vahel mingi stress, mis vajab lahendamist. Koos partneriga võite täna lahkhelidesse sattuda, kuid tõenäoliselt pole see midagi katastroofilist. Selle tulemusena mõistate aga üksteist ja oma suhet sügavamalt.

Vähk: vallalised on enda valikutest hämmingus. Võib-olla on teil silmas kaks inimest, keda mõlemat imetlete. Üks neist on sügav, rahulik ja vaikne hinge uurivate silmadega. Teine võib olla pisut veider, võib-olla mitte päris see, mida ootate, kuid kindlasti karismaatiline ja mitte kunagi igav. Olete intrigeeriva valiku ees.

Lõvi: uurige hinge, et saada rohkem teada kellegi kohta, kellest olete huvitatud. Peate oma mängu hoogustama ja kõigepealt tutvuma, kellega tegemist on. Huvi äratamiseks ja tema huvide, hobide ja tavade kohta lisateabe saamiseks on hea mõte teha enne kodutööd.

Neitsi: Võimalik, et teie olemasolev partner läheneb teile ja vajab emotsionaalset tuge. Ta võib tunda valu ja toetuda teie õlale, et teilt tuge otsida. Pidage temaga põhjalik arutelu. Veetke päeva jooksul koos nii palju aega kui võimalik ja päeva lõpuks peaksite olema harmoonia taastanud.

Kaalud: Olge oma kallimaga aus ja otsekohene, väljendades oma mõtteid. Võimalik, et olete enda sees hoidnud midagi, mis vajab väljendamist. Näete selgelt, mida tuleb parandada ja teil on ka julgust tegutseda.

Skorpion: võite oodata mõningaid kasulikke edusamme oma armuelus. Võtke kindlasti aega enda ja oma kallima jaoks. Tehke vajalikud ettevalmistused. Teie loodud sidemed on suure tõenäosusega eluaegsed. Suhtlemine, koostöö ja kasv võivad nendes optimaalsetes tingimustes õitseda.

Ambur: võite täna olla kõrvale kaldunud ja olla hõivatud oma muredega. Võite tunda emotsionaalset distantsi enda ja partneri vahel. Kaasake ta vestlusesse selle üle, millele te mõtlete. Ta saab teid toetada ja anda teile positiivset energiat.

Kaljukits: Säilitage täna kogu aeg rahulik meel. Vältige oma kallimaga asjatut võitlust, sest pinged võivad tekkida seal, kus neid pole vaja. Ärge seadke oma suhet asjatult ohtu; selle asemel keskenduge oma partnerluse pikaajalisele potentsiaalile.

Veevalaja: Mõelge kohe oma praeguse ühenduse kvaliteedile ja turvalisusele. Teie poole võib tulla uus inimene, kes veenab teid praegusest suhtest lahkuma. Mõelge, kas tasub minimaalseltki järeleandmisi teha. Enne otsuse langetamist olge aus enda ja oma olemasoleva partneri vastu.

Kalad: üksteise vastu kiindumuse taastamiseks puhake igapäevaelu pingetest ja veetke koos kvaliteetaega romantilises keskkonnas. Partner mõistab ja hindab teie soovi ühenduse ja läheduse järele. Ei teie ega teie partner pole kunagi olnud õnnelikumad ja jääte rahule sellega, mis teil on.

 

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 22.

Ennustaja Meeri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope