Armastuse ja suhte horoskoop 9. augustiks 2022


Jäär : Tänane päev tuleb romantika mõttes töine, kuid lõppkokkuvõttes täisväärtuslik. Keegi, kellest sügavalt hoolite, võib teis tegutsemise soovi äratada. On õige aeg teha romantiline samm. Kui olete juba pühendunud suhtes, võite oma väärtustest ja vaadetest vestelda ning neid jagada. Pikaajaliste plaanide tegemisel on oluline oma suhte kohta rohkem teada saada.

Sõnn : Teie alahinnatud küljed tõusevad täna esiplaanile. Võib-olla on see vana sõber, kes on hiljuti näidanud end teises valguses. Need, kes on oma suhetes pühendunud, võivad avastada oma praeguse kaaslase kohta fantastilisi omadusi, millest nad varem teadlikud polnud.

Kaksikud : Kui teil on suhe, võib täna olla suurepärane päev intiimseks suhtlemiseks. Veetke päev koos tähistades ja oma tulevikku kavandades. Ärge hoidke end tagasi ja olge aus oma tunnete suhtes. Kui olete praegu vallaline, on oluline, et liiguksite väljas ja prooviksite kohtuda uute inimestega.

Vähk : Täna võib teil olla raskusi enda sees tunnetava emotsionaalse haava parandamisega. Ärge unustage, et teie ülesanne on see auk täita. Oodata, et teine ​​inimene täidaks tühjuse, on pettumuse ja läbikukkumise kindel retsept. Hoolitsege enda eest, tehes midagi head endale ja lubage endale vabadust hoolt kanda asjadega, mis teid õnnelikuks teevad.

Lõvi : Täna on see päev, mil saate lõpuks ometi oma romantilistest ideaalidest lahti lasta ja hakata uuesti aktiivselt suhtlema. Kui te lõpetate oma armusuhte standardite suhtes dogmaatilise olemise, leiate tõenäoliselt kellegi erakordse. Kuid ärge suruge teda etteantud kategooriasse; nii tehes võite jääda ilma rõõmust kogu eluks. Seega, andke talle võimalus ja vaadake, kuhu elu teid viib!

Neitsi : Tõenäosus kellegagi uuega kohtuda on suur. Kui soovite suurendada oma võimalusi leida romantiline kaaslane, peaksite kodust välja minema ja teiste inimestega suhtlema. Olge optimistlik; te ei tea kunagi, millal hingesugulane uksest sisse astub. Need, kes mõtlevad tõsiselt koos püsida, võivad oma sideme tugevdamiseks rääkida üksteisega oma meeldivatest ja mittemeeldivatest asjadest.

Kaalud : Teie võimalus kohtuda hämmastava uue armastushuviga on täna suur. Olge rõõmsad ja võtke omaks meeldiva üllatuse saabumine! See kohtumine võib toimuda ametlikul pinnal. Sellel kohtumisel on romantiline alatoon, mis tõotab tulla nii intrigeeriv kui ka põnev. Tööl olles on aga oluline hoida asjad professionaalselt ja rahulikult.

Skorpion : Päev läheb hästi, kuna teil on palju vaba aega, et veeta päev oma kallima seltsis. Kogemus aitab teil mitte ainult meeldejäävaid mälestusi luua, vaid luua ka teie omavahelist sidet. Kasutage seda päeva selleks, et parandada oma arusaamist oma partneri emotsionaalsest intensiivsusest ja õppida teda paremini tundma, et oma suhet stabiliseerida.

Ambur : Nautige ennast; täna on päev täis rõõmu ja õnne. Täna võib teid oodata lõbus sündmus või võimalus suhelda huvitavate inimestega. Teie karismaatiline käitumine ja lihvitud seltskondlikkus aitavad inimestel teid tähele panna. Kui olete vallaline, siis olge valvel, sest kunagi ei tea, kes teie huvi äratab.

Kaljukits : Isegi kui teie romantilises elus pole praegu probleeme, võiks nii teile kui teie partnerile kasuks olla mõnes vormis vaimse heaolu teraapias osalemine. Alati on kasulik teha kiirhindamine, et säilitada oma teadlikkust ja motivatsiooni ennast täiendada. Samuti on hea mõte arvestada erapooletute inimeste arvamustega, et kursil püsida.

Veevalaja : Pühendumuse säilitamine ei ole alati lihtne ja teatud romantiliste partnerluste areng võib olla tulvil väljakutseid. Võimalik, et panete rohkem kaalu oma veendumusele, et asjad lähevad paremaks. Harjutage kannatlikkust ja uskuge oma meeltesse.

Kalad : Täna peate olema ettevaatlik, kellega oma saladusi jagate. Isegi kui vajate kedagi, kes teid kuulaks ja laseb teil suhteprobleemide üle muretseda, võib see sama inimene luua teie partnerile halva kuvandi. Kui seda on vähegi võimalik turvaliselt ja professionaalselt teha, tuleks arutada oma haavatavust objektiivse inimesega, kes on võimeline nõu andma ilma igasuguse varjatud plaanita.

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 22.

Ennustaja Meeri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope