Armastuse ja suhte horoskoop 9. juuniks 2022


Jäär : Täna võite kogeda rahutust ja enesekindluse puudumist oma praeguse olukorra suhtes. Võimalik, et teil on raskusi otsustamisega, mida teha konkreetse suhtega, mis tundus esmapilgul võimalik, kuid nüüd näib hääbumas. Jääge positiivseks, kuna see on emotsionaalne faas ja teie tunded normaliseeruvad peagi.

Sõnn: On osa teis, mis soovib avatumat suhtumist suhtes, milles praegu olete, kuid on ka osa teis, mis kardab, et kui olete avatud, olete ka haavatud. Alustage soovitud muutuse esilekutsumise protsessi beebisammudega ja andke sellele veidi aega vormi saamiseks.

Kaksikud : Teie ja teie kaaslane võite avastada, et te lähete täna pidevalt väikestesse vaidlustesse ja te ei pruugi mõista, miks see nii jätkub. Hoidke oma fookus teemal, mitte oma partneri iseloomul. Suhtes, mis muidu oleks võinud olla korras, võib see kasvatada kibeduse ja vaenulikkuse seemneid.

Vähk: Ebakindlus oma identiteedi suhtes võib häirida inimese võimet tunda end piisavalt kindlalt, et teist inimest armastada. Ka seda, et seesmiselt ollakse ebakindel, võivad ümbritsevad lugeda. Seetõttu ärge unustage enda eest hoolt kanda ja otsige võimaluse korral endale väikest emotsionaalset tuge.

Lõvi : Võimalik, et teie ja teie kallim tunnete end täna külmana ja teineteisest eemalolevana. Te ei hinda tunnet, et oled millegagi seotud, olgu selleks rutiin või suhe. Järelikult on ilmselt kõige parem uurida põhjuseid, lootusi ja muresid ning püüda mõista oma vaimset seisundit.

Neitsi: Võimalik, et leiate end juhuslikust olukorrast, kus teil on partner, kes julgustab teid oma eesmärke püüdlema ja pakub teel oma tuge. Kui soovite jätkata uusi karjääriambitsioone, rääkige oma partneriga sellest, kuidas see teile mõlemale mõjuda võiks ja kuidas see teie suhet mõjutaks.

Kaalud: Kui panustate praegu oma suhetesse, märkate, kui palju kallim teist hoolib ja soovib teile näidata, kui palju talle tähendate. Võimalik, et teie kaaslane üllatab teid täna kingitusega ja teid liigutab see. Võtke vastu oma partneri pühendumuse sära ja andke seda samaväärselt ka talle tagasi.

Skorpion : Iga suhe võib rutiini tõttu kiiresti hapuks muutuda, kuid kui te mõlemad säilitate uuele avatud mõtteviisi, teeb see teie kahe jaoks imet. Kasutage oma võimalust maksimaalselt. Proovige uusi asju ja lubage endal olla ebatavaline.

Ambur: Kui teil on olnud konflikt inimestega, kellest hoolite, avastate, et lahkarvamus leiab täna lahenduse. Kui see juhtub, hingavad kõik kergendatult. Püüdke oma romantilistes suhetes rahu säilitada ja vältige avalikke vaidlusi.

Kaljukits: Kui leiate, et teie pere suhtub mõne kahtlusega inimesesse, kellega olete otsustanud oma elu koos veeta, võib tänane päev olla teie romantiliste väljavaadete seisukohalt raske. Peate selles olukorras kasutama kõiki oma läbirääkimisoskusi ja tegema kõik endast oleneva. Teie pingutused kannavad peagi vilja.

Veevalaja: Võimalik, et teie suhe on praegu pingeline. Ärge kaotage rahu. Pole sugugi haruldane, et pikaajalised partnerid astuvad pisivaidlustesse. Väike teadlikkus oma partneri soovidest võib seda vältida. Proovige täna olla rahulik ja mõistev.

Kalad: Võiksite täna oma romantilistes suhetes jälgima petmise märke. On võimalus, et annate järele abielurikkumise võlule. Mõelge veidi sellele, kui stabiilne ja turvaline teie olemasolev suhe on ja seejärel küsige endalt, kas see on üldse mõttekas seda ohtu seada.

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 22.

Ennustaja Meeri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope