Armastuse ja suhte horoskoop 9.maiks 2022


Jäär : Kui olete vallaline, võite valmistuda sõpradega pidulikuks koosolemiseks võimalik isegi pulmadeks. Nautige seda hetke, te saate kohtuda huvitavate inimestega, kes võivad inspireerida teid armuma. Olge avatud jagage oma tundeid, kui keegi teie uksele koputab.

Sõnn : Täna tuleb teie suhtes meeldiv päev. Kui säilitate sama otsusekindluse ja pühendumuse, võib teie praegune suhe areneda millekski imeliseks. Kasutage võimalust ja teavitage oma partnerit oma pikaajalistest eesmärkidest. Parim viis oma perele lähenemiseks on teha koostööd meeskonnana.

Kaksikud : Igasuguseid segajaid tuleks iga hinna eest vältida. Pidage meeles, et mis tahes vahetu nauding jääb sellest tuleneva pikaajalise kahju kõrvale. Sinu huvides on mitte otsida lohutust väljaspool oma olemasolevat suhet; see tekitab teile lihtsalt rohkem probleeme. Oodake kättemaksu, kui te oma partnerile oma armastust ja pühendumust ei väljenda.

Vähk : partneri leidmine on lihtsam pärast seda, kui teil on selgem ettekujutus, mida suhtest soovite. Kui olete vallaline, võib teid heidutada, et teie armuelus pole viimasel ajal edenenud. See esikülg on jätkuvalt loid, kuni saate aru, mis teile meeldib ja mis ei meeldi. Veetke aega mõtisklemiseks selle üle, mida tegelikult abikaasalt tahate.

Lõvi : Kui uurite piisavalt sügavalt oma mõtetes, võite leida midagi, mis tõmbab teid oma kallimale lähemale. Võiksite uskuda, et teate, mida suhtest soovite, kuid võite täna olla üllatunud. Kõik tundub praegu olevat avastamist väärt ja endasse süvenemine eriti rõõmustav tegevus.

Neitsi : Täna laieneb teie sotsiaalne panoraam, mis tuleb teie armuelule kasuks. Praegu tundub inimestega koosolemine üsna rahuldav. Kuna teie sõprussuhted on rõõmsad ja positiivsed, võivad need aidata teil oma romantilisi suhteid tugevdada. See võib juhtuda armukese kaasamisega või lihtsalt oma sõprade abi palumisega uue kaaslase leidmisel.

Kaalud : Kui plaanite pulmi, on täna hea päev, et panna asjad soovitud suunas liikuma. Te ei puutu kokku suurte takistustega ja võite oodata tulemusi, mille nimel olete nii palju vaeva näinud. Tehke tulevikuplaane ja hoidke tuju üleval. Olete siia jõudmiseks kõvasti tööd teinud ja on aeg edu maitsta.

Skorpion : Mis puudutab teie romantilist elu, võivad asjad täna eriti hoogu minna. Kui on vaja saada oma kallimalt seda, mida soovite, võivad asjad juhtuda kiiremini, kui arvasite. Ükskõik, kas otsite pikaajalist suhet või lihtsalt juhuslikku puudutust, ärge kartke proovida uusi asju ja kohtuda uute inimestega.

Ambur : võite pidada end vastutavaks varasema suhte tulemuse eest. On loomulik, et muretsete, kas olete kohtingumängu jaoks sobiv. Mõnikord võib teile tunduda, nagu oleksite oma emotsioonide ja tundlikkusega üle piiri läinud. Kui seisate praegu oma muredega silmitsi, võite ehitada turvalise pühamu ja tõmmata endale vajalikku tähelepanu.

Kaljukits : See on päev, mil teil võib tekkida kiusatus olla romantiline. Tööalaselt või hea tuttava vahendusel võib toimuda romantiline kohtumine. Alustage arutelu ennast tutvustades ja oma huvidest rääkimisega. Mida rohkem end avate, seda enam üllatate tulevikuvõimaluste üle.

Veevalaja : Kasutage võimalust oma heaolu parandamiseks. Isegi kui olete suhtes, on praegu ülioluline seada esikohale oma vaimne tervis, olenemata sellest, kas olete vallaline või mitte. Kui tunnete pettumust või rahulolematust selle üle, kuidas konkreetse inimesega lood on, võib olla aeg kehtestada mõned piirid.

Kalad : kui olete pühendunud ja valmis astuma sammu, on teil hea meel teada saada, et teie ja teie kaaslane nõustute enamikus küsimustes. Võite hingata kergendatult, teades, et kõik teie pereliikmed on pikaajaliste tulevikuplaanide tegemisel ühel lainel. Kõik arusaamatused lahendatakse kiiresti.

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 22.

Ennustaja Meeri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope