Armastuse ja suhte horoskoop 9. märtsiks 2022


Jäär: Te kas tahate või ei taha kõike. Tunnistage seda tendentsi. Kui mõistate, et teie äärmuslikud reaktsioonid on kahjulikud, on teil vähem tõenäoline, et hakkate nendega tegelema. Te hakkate nägema, kuidas teie enda hoiakud võivad probleeme tekitada, ja muudate järk-järgult oma seisukohti nendes küsimustes.

Sõnn: teil on suurem võimalus oma väljavalitu kohtingule kutsuda, kui te lõpetate selle väljavaadete liigse analüüsimise. Emotsioonide väljendamisel ärge manipuleerige. Väljendage oma tundeid südamest. Asjad lähevad sujuvalt, kui naudite päeva ja ei hooli sellest, mis võib juhtuda.

Kaksikud: On aeg mõelda armastusele kui saavutatavamale eesmärgile. Paljud teie suhted on nagu rännakud armastuse tundmatutele territooriumidele, kuid kui teekond muutub rutiinseks, avastate end igatsemas millegi erineva järele. Hakkate nägema oma tegudes viga ja selle tulemusena saate muuta oma käitumist.

Vähk: Kui olete oma hingesugulast juba mõnda aega edutult otsinud, võib see olla päev, mil te lõpuks oma karmalüli tuvastate. Selles valdkonnas on oodata positiivseid muutusi. Vaadake ringi ja avastage uusi teabeallikaid, millest olete varem tähelepanuta jätnud. Teid võivad oodata hämmastavaid avastused!

Lõvi: Täna on teil võime kedagi oma karismaga pimestada. Kõikjal, kuhu lähete, tundub, et lööte inimeste meeled elevile ja olete pälvinud kõigi tähelepanu. Olge tänulik teile osaks saanud tähtsuse eest. Juhuslik kohtumine kellegagi, keda oma südames imetlete, võib tuua kaasa hulgaliselt uusi võimalusi ja kogemusi.

Neitsi: eelistaksite õnnelikku elu, mis on täis armastust. Varem või hiljem hakkab armastus teie ellu purjetama. Võimalik, et saate oma ideaalse partneriga kohtuda väljakujunenud võrgustiku kaudu. Lühike, kuid tore ja veetlev on see, kuidas see suhe lõpeb. Olenemata sellest, mis juhtub, mäletate seda seost alati meeldivalt.

Kaalud: Võimalik, et suudate täna luua ilusaid romantilisi mälestusi. Teie ja te partner võite välja minnes käituda nii, nagu kohtuksite esimest korda. Samuti on võimalik oma kaaslasega mõne vaadeldud asja üle korralikult naerda. Ükskõik, kellega või mis iganes allikas on, leiate, et need mälestused on tõeliselt meeldejäävad.

Skorpion: Pole midagi halba, kui ei tea, milline on teie suhete asukoht. On okei, kui astute tagasi ja lubate asjadel kulgeda nii, nagu nad loomulikult peaksid. Ärge püüdke midagi oma isiklikku ajakavasse toppida. Kui rääkida armastusest, ei pea te seda oma ideedega piirama. Suhted on kahe inimese saatuse liit ja peaksid liikuma omas tempos.

Ambur: Muutused teie elus võisid teile ligi hiilida ja te ei pruugi sellest isegi teadlik olla. Kuid ärge jätke eesmärki silmist. Partneriga kokku kolimine on midagi, mida võib hoolikalt kaaluda. Abielus olevad peaksid hindama kõiki oma rahaasjadega seotud dokumente ja algatusi, et vältida hilisemaid ebameeldivaid üllatusi.

Kaljukits: Ärge jätke tähelepanuta tõsiasja, et enesearmastus on midagi, mille nimel tasub pingutada. Kirjutage oma mõtted ja tunded üles. Kirjutamine ise on teie jaoks üsna terapeutiline. Tahad endale meelde tuletada, et oled võimas ja valitsed täielikult oma elu üle.

Veevalaja: teie intuitsioon on palju paremini kuuldav, kui teil on mugav seda tunnistada. Kui te ei soovi edasi liikuda, andke sellest kaasosalistele teada. Mõelge kaks korda enne, kui ütlete midagi, mida te tegelikult ei mõtle. On võimalik veelgi sügavam ühendus oma kallimaga.

Kalad: elate praegu läbi mitmeid olulisi muutusi oma isiklikus elus. Võimalik, et saate potentsiaalse romantilise partneri kohta midagi olulist teada. Vahepeal võivad mõned teist avastada end ootamatult kogemas olulisi tundeid kellegi suhtes, kes on teie laiendatud võrgus. Peaksite seda võimalust ära kasutama.

 

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 22.

Ennustaja Meeri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope