Armastuse ja suhte horoskoop 9. oktoobriks 2022


Jäär : Aja ja vaevaga suudate ületada kõik olulised romantilised takistused, mis teil minevikus on olnud ja saavutada soovitud tulemused. Uus algus on kohe nurga taga, seega olge optimist ja olge rõõmsameelne.

Sõnn : Ei ole hea mõte sattuda olukorda, kus teil puudub vajalik vaimne selgus. Tundub, et teie suunas tunneb huvi keegi, kuid te ei tea, kuidas sellele huvile reageerida. Selle asemel, et pea ees uude suhtesse sukelduda, peaksite ilmselt astuma sammu tagasi ja küsima endalt, mida loodate sellest saada.

Kaksikud : Armastus on oma partneri jaoks olemas olemine, kui ta appi kutsub. Tänage neid kindlasti selle eest, et nad on teiega rasketel aegadel kaasa elanud. Olge valmis väljendama oma tunnustust nende läbimõelduse ja abivalmiduse eest.

Vähk : Kui olete just avastanud kellegi erilise, siis suure tõenäosusega kohtute selle inimesega täna esimest korda ja see on produktiivne kohtumine. Leegid võivad süttida, kuid enne, kui asjad liiga tõsiseks muutuvad, veenduge, et nende profiil oleks aus.

Lõvi : Täna on õige päev oma kallimaga asjad selgeks rääkida ja veenduda, et olete mõlemad samal teel. Tahate, et teie suhe oleks midagi enamat kui lihtsalt sensuaalne. Võib-olla tunnete, et teie partner ei ole suhtes emotsionaalselt nii seotud kui teie.

Neitsi : Täna võib olla päev, mil lõpuks sukeldute armusuhtesse selle põneva inimesega, kes on teile silma jäänud. Enne mis tahes toimingu tegemist peaksite siiski kontrollima, et see poleks lihtsalt vaimustus, vastasel juhul võite sattuda probleemidesse.

Kaalud : See on ideaalne päev kirglikuks kohtumiseks. Kui suhtute oma kallimasse tõsiselt, lisage päevale vürtsi, valmistades ette midagi ootamatut. Võib toimida ka midagi sooja ja rahustavat, mida saate koos jagada.

Skorpion : Võite olla missioonil, et ennast paremaks muuta, kuid võite hakata ka oma kallima toitumist ja treeningrutiine tähelepanelikult hindama. Praegune energia inspireerib teid kohendusi tegema. Väljuge oma partneriga tavapärasest rutiinist ja viige ta kuhugi uude kohta.

Ambur : Vestlused, mis laiendavad üksteise kujutlusvõimet ja südant, võivad viia teie partneriga sügavama ja sisukama sidemeni. Täna on suurepärane aeg investeerida olemasolevasse romantikasse või astuda samme kellegi erilise kohtumiseks.

Kaljukits : Praegu võib teie sideme tervis sõltuda teie võimest pöörata tähelepanu detailidele. Kui otsite viise, kuidas aidata inimest, kelle vastu teil on tundeid, suureneb teie võimalus romantilise edu saavutamiseks. Tehke kindlaks, milles ta abi vajab ja pakkuge seda.

Veevalaja : Teie võime olla abivalmis on praegu võimendatud. Võib-olla soovite veeta nii palju aega kui võimalik hubases embuses, külvates oma partnerit komplimentide ja jumaldamisega. Täna on vallaliste jaoks ideaalne päev oma armastust tunnistada.

Kalad : Müstiline koosviibimine on avatud kutse vabaks lasta ja fantaasiarikkalt lõbutseda, mida iganes õigeks peate. Kui olete praegu vallaline, tegelege tegevusega, mis tõstab esile teie aktiivse ja huvitava isiksuse. Potentsiaalsed partnerid võiksid võluda humoorika lähenemisega.

 

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 22.

Ennustaja Meeri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope