Armastuse ja suhte horoskoop 9. septembriks 2022


Jäär : Teie romantilise elu potentsiaal on põnev, kuid see võib olla praegu teie maitse jaoks liiga võimas. Hoolimata tundlikkuse ja torkivuse võimalikkusest, on see suurepärane päev oma täiusliku romantilise partnerluse kulgemise kavandamiseks. Nüüd on suurepärane aeg visualiseerida oma ideaalne väljavalitu pisidetailideni. Looge oma reaalsus.

Sõnn : Teie romantiliste probleemide lahendused leiate teie enda südamest. Võimalik, et täna saavutate läbimurde oma mõtete ja selle tumedamate impulsside mõistmises. Seda reaalsust kasutades võite teha edusamme oma partnerluse tähenduslike eesmärkide suunas. Saate aru, kuidas oma suhet toimima panna, olgu see platooniline, romantiline või kuskil vahepeal.

Kaksikud : Armusuhtes tähelepanu keskpunktis olemine on suurepärane võimalus rääkida sellest, mis teile tõeliselt korda läheb. Võite küsida, kas teie kaaslane jagab teie väärtusi ja prioriteete, kui tegemist on elus oluliste asjadega. Hindate tõesti kergust ja mugavust, nii et nüüd on suurepärane hetk rääkida sellest, mida teie partner teile tähendab.

Vähk : Isegi kui teie romantiline elu on praegu segaduses, on suhtlusliinide avatud hoidmine siiski oluline. Peaksite suutma seda avalikult ja ausalt väljendada, ilma suurema kõhkluseta. Oma mõtete paberil jälgimine aitab teil meeles pidada kõike, mida soovite oma partnerile öelda. Tõenäoliselt liigub teie peast läbi palju kasulikke ideid, haarake neist kinni.

Lõvi : Pole mingit tungivat vajadust end reaalsusesse tagasi tõmbuda, hoolimata asjaolust, et päev võib panna teid tundma täiesti teispoolsust. Võite mõneks ajaks reaalsusest täiesti eemalduda. Isegi kui olete väga hõivatud, peaksite leidma aega, et luua enda jaoks romantilisi fantaasiaid, sest te ei tea kunagi, kas saate need ellu äratada.

Neitsi : Teie suhe võib muutuda tugevamaks ja tervemaks, kui arutate tekkinud probleeme. Oma tunnete kinnihoidmine ei ole parim tegevusviis. Kõigist muredest hoolimata võite leida viisi, kuidas seda teha lahkel, otsekohesel ja kaastundlikul viisil. Vahepeal tuleks püüda vait olla ja kuulata tähelepanelikult, mida räägitakse.

Kaalud : Täna võib olla päev, mil suhetes pikalt kestnud erimeelsused keevad üle. Võimalik, et olete oma jõupingutuste väliste tulemustega rahul. Kui aga teie suhte peamised prioriteedid on maha maetud, võivad need nüüd esile kerkida. Hea uudis on see, et saate praegusel hetkel tuvastatud lahknevused parandada. Vestelge oma kallimaga südamest südamesse.

Skorpion : Täna on teie toretseva ja romantilise iseloomu jaoks uue jõu ja edasiliikumise päev, olenemata sellest, kas olete praegu vallaline või pühendunud suhtes. Sellega kaasneb aga hoiatus, et teie ohutusprobleemid ja emotsioonid võivad olla üksteisega vastuolus. On võimalus, et see võib panna teid tundma end petisena.

Ambur : Teil ja teie kaaslasel on suurepärane suhe ja partner on alati olemas, et teid rõõmustada. Praegu elate üle kõigi rahumeelse kooseksisteerimise perioodi. Kui räägite oma väljavalitule, kuidas te end tunnete, tajute end mõlemad rohkem hinnatuna. Kui olete vallaline ja otsite kaaslast, töötage enda täiustamise nimel, sest keegi, kellest hoolite, märkab teid lõpuks.

Kaljukits : Täna on üks neid päevi, mil teile on kasulik oma tundeid avalikult ja ausalt väljendada, ilma õigustusi tegemata. Tänane päev muudab teid ilmekamaks ja emotsionaalsemaks, sõltumata sellest, kas olete hetkel suhtes või mitte. Oma kiindumuse nimel peaksite ette võtma midagi riskantset ja usaldama oma intuitsiooni.

Veevalaja : Need, kes on pikaajaliselt pühendunud, märkavad täna, et harmoonia hiilib aeglaselt nende suhtesse tagasi, hoolimata tõsiasjast, et nad on olnud tülitsenud juba mõnda aega. Kõrgetasemeline pühendumine sellele protsessile on hädavajalik ja see ei realiseeru ilma tahtliku pingutuseta. Hoidke oma sihiks seatud pikaajalised eesmärgid, mille olete oma partnerluse jaoks seadnud, ja püsige positiivsena.

Kalad : Hoiduge romantiliste huvide uurimisel halbade valikute tegemisest; nad ei ole lõpuks seda väärt. Andke endast parim, et seda vältida. On aeg pidada see vestlus oma lähedastega ja teha lõpp asjadele, mis ei peaks juhtuma. Enne pühendumist on oluline tõsiselt läbi mõelda, eriti kui see võib teile kannatusi tekitada.

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 22.

Ennustaja Meeri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope