Armastuse ja suhte horoskoop 9. veebruariks 2022


 

Jäär: Tähtis on hinnata seda, mis Teil elus juba on. Pühendunud saavad aru, kui toetav on nende praegune partner. Tasub väljendada oma tänu ja teha midagi erilist, et armastatu tunneks end ihaldatuna. Need, kes on vallalised, peavad liikuma oma minevikumälestuste juurest edasi ja vaatama ette paremaid aegu.

Sõnn: Te võiksite täna mõelda oma peaga ja vaadake asju objektiivselt. Kui olete püüdnud oma armuelu käima lükata, peate enne millegi kallale asumist uurima, kes Teile meeldib ja mida tal on pakkuda seoses teie pikaajaliste eesmärkidega. Pühendunud inimesed peavad vältima tundlikkust ja lähenema oma probleemidele avatud meelega.

Kaksikud: See on soodne päev, et paluda oma armastushuvil endaga välja minna. Teie mõistus on terav ja suudate oma intelligentsete liigutustega oma erilise tähelepanu köita. Ärge kartke oma arvamust avaldada, vaid vältige hinnanguid. Ole ka hea kuulaja ja kannatlikkuse eest tasutakse hästi.

Vähk: täiusliku romantikaga pole midagi sarnast, seetõttu ärge otsige seda. Kasutage seda, mis Teil on ja arendage seda edasi. Olge oma tunnete suhtes aus ja jagage seda oma partneriga, et anda talle arenguruumi. Samal ajal mõelge ka iseendale ja võtke tagasisidet konstruktiivselt.

Lõvi: Olete iseseisev inimene, kuid eriti romantika osas on hea oma tundlikku poolt välja näidata. Pühendunud inimesed võivad teha vea, olles eriti domineerivad, mis võib Teie partnerit solvata. Kasutage oma magnetilist isikut, et panna oma kallim end erilise ja ihaldatuna tundma, mitte ärge lämmatage teda oma kontrolliga.

Neitsi: kasutage oma analüüsioskusi, et parandada seda, mis on kahjustatud. Teie kallim võib vajada teilt aega ja tuge ning Te peaksite oma isiklikest kaebustest eemalduma, et temaga koos olla. Olge kaastundlik ja mõistke oma partneri emotsioone. Nii ei saa Te mitte ainult neid aidata, vaid aitate ka suhtel taastuda.

Kaalud: Vaadake ringi ja võite lihtsalt avastada tugeva armastuse väljavaate. See võib olla keegi, kellele Te pole varem mõelnud, või usaldusväärne kolleeg Teie töökohal, kes näitab pidevalt üles huvi. Minge vooluga kaasa ja saate oma kaaslasega ühenduse luua. See on Teie aega väärt.

Skorpion: Teid võidakse kutsuda mõnele seltskondlikule üritusele ja võite kahelda, kas osaleda või mitte. Tähed näitavad, et peaksite selle kutse vastu võtma ja andma endale võimaluse olla märgatud. Juhuslikust koosviibimisest kellegagi kasvab peagi midagi põnevat. Nautige seda hetke, kuid mõelge enne edasi liikumist oma tõelised soovid läbi.

Ambur: On aeg end veidi tagasi tõmmata. Tundub, et olete sattunud suhtesse, kus teete suurema osa tööst, samas kui Teie partner võib tunduda juhuslik ja huvitu. Te triivite aeglaselt lahku ja Teie ülesanne on välja mõelda, kas soovite ikkagi olla liim, mis seda koos hoiab. Väljendage end enne oma otsuse tegemist.

Kaljukits: Kui olete vallaline, peate oma välimuse nimel tööd tegema, et Teid märgataks. Kui Te pole seda mõnda aega teinud, kasutage oma profiili värskendamiseks sotsiaalmeedia platvormi. Väljendage oma tõelist mina, ilma et peaksite liiga palju muretsema selle pärast, mida teistel on öelda. Need, kes on pühendunud, peavad segaduse vältimiseks arendama oma suhtlemisoskusi.

Veevalaja: Hästi alanud suhtlus on pooleli – kuigi see kehtib Teie puhul, ei tohiks te praegusel hetkel lõdvaks lasta. Tehke end vajadusel kättesaadavaks ja andke partnerile teada oma tingimusteta toetusest. See maksab tulevikus kindlasti rikkalikke dividende.

Kalad: Olete emotsionaalne inimene ja universum paistab Teie armuelus eredalt. Teie romantilises elus on palju positiivset energiat, mis suunab Teid õigeid otsuseid tegema. Tehke endale selgeks, mida Te tulevikus soovite ja see saab täidetud. Olge oma tunnete osas partneri vastu aus ja kõik teie eesmärgid saavad teoks.

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 22.

Ennustaja Meeri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope