Armastuse Oraakel ja Inglite Vastused


Tänane suhete oraaklikaart näitab rahutuid, ebakindlaid energiaid. Vihmavarjuga tütarlaps seisab üksi tuulte ja sademete meelevallas. Suhteteemadega seoses võib olla rahulolematust, kõhklusi ja kahtlusi, mõnevõrra ärevust ja isegi hirme, ebapiisavuse tunnet, enesesabotaaži. Ära lase end sellest näiliselt ebasoodsast sõnumist heidutada – praeguse hetke olukorras peitub tegelikult tohutu suur arengupotentsiaal. Just nüüd, suve hakul, on paras aeg teha oma suhte või (mitte ainult romantiliste) suhetega seoses vahekokkuvõtteid. Kas Sa oled rahul? Kas oled õnnelik? Kuidas praegune olukord Sind end tundma paneb? Kuidas näed iseennast praeguse kaaslasega koos? Kas see suhe toetab Sind? Millises suunas sooviksid liikuda?

 

Kui aga oled praegu üksi, siis on hea veel enne võimaliku uue kaaslasega kohtumist võtta hetk iseendas selguse saamiseks – miks ja millist suhet soovid Sa oma ellu manifesteerida? Mineviku haavade tervendamine saab alata siis, kui oled need endas teadvustanud ja vastu võtnud. Need on Sinu tulevase õnne ehitusklotsid. Kõik on muutumises, liikumises ja avatud, mitte miski ei ole kivisse raiutud. Tervema ja teadlikumana tõmbad jaanikuu valgetel õhtutel kohatud uute tuttavate seast ligi ka rohkem tasakaalus olevaid, endasarnaseid potentsiaalseid kaaslasi.

 

Täpsustuseks juurde võetud Inglikaart toetab suuri positiivseid muutusi, kui püsid iseendasse vaatamise teel. See on Sulle parim kinnitus, et praegu tasub hoida fookus iseendal ja kasvatada enesearmastust ja endaga rahulolu.

 

Helista 900 1727 ja vali 16

 

Ennustaja Alina.