Armulummuse energia, II osa


Meeldiv esimene kontakt loob võimaluse, et te soovite veel kohtuda nii sümpaatse ja huvitava inimesega.
Kui ka teine kohtumine tugevdab seda tunnet, siis on mõistlik võtta aega, et päriselt kaaslast tundma õppida. Partneri käitumine, kehakeel, silmavaade ja arukas jutt kohtumisel näitab, et ta on huvitatud suhtest, siis on hea aeg väheke mõelda, kuidas edasi toimida.

Tihti juhtub nii, et naine, kes on pikalt üksi olnud, tunneb, et on armunud. Piisab mehe pilgust, paarist komplimendist ja naiselik naine sulab silme all. Naine on rõõmus ja vastutulelik, ta tunneb et armumine on kõik, mida ta soovib. See on nii mõnus tunne – meeled on avatud, tunned värve ja lõhnu selgemalt, mõtted keerlevad aina uue kaaslase ümber.

Armulummus on vallanud mõistuse ja tunneme, et tõepoolest – kaotame ka selge aru. See tunne võib tabada Sind ka siis, kui oled vaid interneti kaudu kaaslasega tuttavaks saanud. Kas siis sotsiaalmeedia kanalites, tutvusmisportaalis, webinaril vm kohas, olles vaid näinud kaaslase pilti, saatnud sõnumeid, näinud vaid videopilti ja kujutlenud ette, missugune partner võib päris elus olla.

Armumine toimub ikka meie meeltes ja soov on nii ruttu kui võimalik kokku saada,
üksteist näha ja käest kinni jalutada. Võib ju juhtuda, et ongi pärast nädalast tutvust leitud elu armastus.
Kuid hea on ju seda testida, kas tõepoolest on leitud kaaslane naiseliku naisena just Sinu Vägev Kuningas, Vapper Sõjamees ja Tark Maag ning Hurmav Armastaja.
Mees valib kaaslase eelkõige silmadega, see mis veetleb ja köidab. Kui naisele tehakse kompliment, siis see näitab huvi ja meeldimist. Sellel tasandil on eelkõige valik välisel. Muidugi on võimalus, et internetis suheldes mees vajab vaid mõistmist, toetust, haavade parandamist ja hoolimist.

Siis võib mõtiskleda, kui kaua soovite olla talle isiklik medõde ja hingehaavade ravitseja. Internetis suheldes on võimalus leida ka selline kaaslane, kes otsib vaid seiklust oma püsisuhte kõrvalt. Et unustada igapäevaelu kohustused ja rikastada enda olemist armuseiklusega või siis vähemalt oma kujutlustes seda teha. Mehed fantaseerivad arvatavasti samamoodi nagu meie, naised. Lihtsalt igaühel on erinevad vajadused ja see, millest puudus, kannustab unistusi ja haarab meeli.

Mehed armastavad vaadata, nende nägemiskeskus ajus on seksuaalsusega lähedalt seotud. Mehelikule mehele meeldib kaunis enesekindel ja hoolitsetud naine. Eks igaühel on muidugi oma maitse ja mis ühele on keskpärane ilu, see võib teisele olla jumalanna. Võib ka olla nii, et ilu ongi vaataja silmades ja teistele varjatud. Kaaslases on köitev salapära, see miski, mis just Sind veetleb.
Väline ilu on alles esimene valikukoht, kuigi oluline. Eriti just mehele. Võluvaid naisi on ju küll, kes on ilusad ja enesekindlad.

Kui mees soovib suhet, siis on ta ka valmis aega ja vaeva nägema. Ta on nõus panustama aega, et tundma õppida kaaslast nii emotsionaalselt kui ka vaimselt. Ta peaks tundma, et veetleva kaaslase tundma õppimiseks on vaja kasutada ka mõistust, mitte ainult kehakeemiat. Mehele sobib, kui ta on motiveeritud ja teda vajatakse. Loomulikult on paare, kus juhtiv pool on naine ja mees tuleb kaasa, naine on see, kes annab ja mees see, kes vajab. Kuid ka siin on naiselik ja mehelik energia oluline, et oleks energeetiline tõmme.

Mees soovib tunda ja ka teada, et just valitud naine on eriline briljant, keda raamistama hakata. Selle teadmise kinnitamiseks on vaja aega ja ka eemale tõmbumist. Mees soovib igatsustunnet, – mõnikord kulub selleks mitu-mitu nädalat – et teada saada, jah, see naine inspireerib mind. Mõista, et leitu on väärt kaaslane ja ma panustan nii aega ja raha, et teda paremini tundma õppida.

Naisena ka pole ju mõtet kiirustada – kui on just praegu kaaslane leitud, ei kao ta kuhugi. Vaikus kannab. Ja kui leitud partner kaob, siis polnud ta sel korral õige kaaslane Sulle.
Vaja on jahedust, et soe pääseks mõjule. Vihm ja rahe on kevadise päikese hind.
Väärtusta iseennast!

Esimene osa: https://ennustus.ee/armulummuse-energia-i-osa/

Helista 900 1727 ja vali 26
Loona