Armulummuse energia, IV osa


Miks on naistel nii keeruline lahkuda suhtest, mis on probleemne ja võib olla isegi vägivaldne?

Naiselikus energias oleva naise põhiülesanne on armastuse leidmine, armastuse hoidmine ja enda täiustumine armastuses, seda siis enamasti laste, pere või loomingu kaudu. Naine muutub kurvaks ja masendunuks, kui tal ei õnnestu armastussuhet leida ja säilitada.

Leidmisega võib minna aega, sest iga armumine kahjuks ei too endaga kooselu ega abielu. On mehi, kes soovivad vaid võõralt naiselt eluenergiat saada ja lähevad oma naise ning pere juurde tagasi. Hoia ja armasta, kuidas tahad, kuid päris abikaasaks ei saa.

Paraku võib lõpule jõuda ka suhe, kus kooselu on alanud kenasti, kus mõlemad panustasid suhtesse. Aastate jooksul on naine pühendunud kaaslasele nii emotsionaalselt, füüsiliselt ja vaimselt. Tore, kui seda on ka mees teinud. Ühiselt on loodud kodu ja kasvatatakse lapsi. Energiaring toimib ja on loodud on hea elu.

Hea ja arendav on, kui tekkinud probleemid saavad lahenduse, nendega tegeletakse ja mõlemad soovivad areneda koos. Siis ei kõiguta paati ükski torm.
Kahjuks on neid olukordi, mis jäävad lahti rääkimata, koosellu on imbunud sõltuvus, kõrvalsuhe või tuimus ja jäikus, suhtekülmus. Naiselikus energias naine tunneb, et ta on ebaõnnestunud. Kuigi keegi ei ole juhtunus süüdi, tunneme ikka ebaõnnestumist. Et ei ole suutnud hoida abielu või kooselu. See võib juhtuda isegi siis, kui suhe on vaimselt või füüsiliselt lausa vägivaldne.

Ollakse sõltuvusuhtes ja kardetakse. Nii kahju, kui hirm ei lase suhtel surra. Kõike pole võimalik parandada. Loomulikult probleemide tekkimisel on mõistlik vestelda üksteisega, ette võtta ühiseid tegevusi, suhelda igal tasandil hoolivalt ja mõistvalt. Vajadusel minna terapeudi, psühholoogi või mõne vajaliku spetsialisti juurde. Abi küsimine näitab vaid tarkust ja arukust.

Kui aga probleeme on nii palju, et nende lahendamine võtab kogu paarisuhte aja ja ollakse vaimselt ja füüsiliselt väsinud, siis tasub mõelda: „Mida teha edasi?” Kui palju on palju? Kui palju on vaja veel kannatada ja olla teise jaoks päästja, õpetaja, nõustaja, isiklik abistaja, lohutaja, meditsiiniõde ja/või hoopis kopsakas rahakott? Kui antakse lubadusi ja neid ei täideta, aeg läheb, kuid ikka mitte miski ei muutu? Kooselus ei pea tundma valu, keegi ei pea olema suhtes vägisi ja vastutahtmist.

Peab olema julgust ja tahet, et vaadata iseendasse ja rahulikult teha selgeks, milline on minu reaalne suhe. Ilma fantaasia ja pettekujutelmadeta, reaalselt. Armastav inimene ei tee haiget.
Kui palju armastussuhe sulle energiat annab ja palju võtab? Mis on armastus minu jaoks? Kuidas näitab partner oma armastust? Milles see seisneb? Millist elu ma üldse soovin?

Otsusta ja hakkab kergem. Iga keeruline olukord hoiab peos vähemalt üht võimalust probleemi
lahendamiseks.

Enesekindlust ja usku! Sa oled parimat väärt!

Helista 900 1727 ja vali 26
Loona