Armulummuse mehelik energia, V osa


Jagan mõnda tähelepanekut mehelikust energiast. Muidugi, ma pole mees ja ei oska kõike vaatenurki ning võimalusi avada, kuid see on siis minu vaatenurk. Lugeja saab ise valida, mis talle sobib ja mis mitte.

Loodan, et alljärgnev tekitab mõtteid ja annab ainest suhtlussituatsioonides.
Milleks mees suhte sölmib? Ikka selleks, mida vajab ka naine elus. Me soovime emotsionaalset rahuldust, et saaksime mõnusalt jagada üksteisega tundeid ja mõtteid. Tunda romantikat ja ihaldada intiimsust.

Me igatseme leida ju sügavat ning kestvat armastust. Romantika annab alateadliku teadmise ja tunde – miks üldse just selle naisega koos olla. Tunne ütleb, kas me oleme rahul. Kui tunneme rõõmu, elevust, kirge, naudingut lihtsalt koosolemisest, siis suhte alguseks on seda küll ja küll.

Mehelik mees pakub naisele toetust ja abi. See ei pea olema materiaalne ja külluslik toetus, pigem
väikesed hoolivad teod ning pisiasjad, mis naine rõõmuga vastu võtab. Suhte arenedes võib pakkuda naisele just talle omast ja vajaminevat väärtuslikku abi ja vastu saab mees armastuse ning austuse.

Meest muudab õnnelikuks see, kuidas naine reageerib tema tegudele ja toetusele. Tavaliselt naiselikus energias olev naine on rõõmus, heatujuline, tänulik, lustlik, elevuses – igatahes tundeline ja emotsionaalne. Kellele muidugi meeldib selline naine. Mehelikus energias olev naine vaid noogutab, kingib ühe pilgu või ka – seda juhtub ka – näägutab, õpetab, mida kõike veel paremini teha ja mida oleks pidanud mees tooma, kinkima või tegema jne. Vastuvõtlik naine on rahul pakutavaga ning õnnelik ka pisku üle.

Koos partneriga saame jõu, et äratada meis miskit rohkemat, kui üksi suudetakse.
Mees täidab naise soove, naine aga võtab talle pakutu meeldivalt vastu. Selle tulemusena süveneb mehes eneseusaldus, sihikindlus ja usaldusväärsus.

Mehele meeldib kogeda, et ta on vastutulelik ja abivalmis. Kui mehele vastatakse hellalt ja vastuvõtlikult, teda hinnatakse ja kiidetakse, siis tunneb ta ilmselt end õnnelikult.
Mehe peamine depressiooni põhjus peitub tundes, et teda pole kellegile vaja. Kui aga ta tunneb
aktsepteerimist, usaldust ja tema tegusid imetletakse, siis avaneb mees oma parimast küljest. Ilma tunnustuseta mehe enesekindlus närbub. Ta vajab, et keegi märkaks ta pingutusi ja tunnustaks tehtut.

Keegi jagaks tema saavutusi, et keegi hindaks ja ergutaks teda. Mees vajab kedagi, kellele ta väga
meeldiks, kes oleks temaga rahul ning osutaks talle õrnusi ja hellusi.
Hinda mehe lahkust, pühendumust, usaldusväärsust ja julgust, tarkust, huumorimeelt ning sihikindlust.
Suhe on mõlemapoolne. Olles emotsionaalne ja tundlik naine, siis avaneb ka mehe tundemaailm sulle.
Energiaring toimib ja suhe lööb särama. Naise käes on võti mehe südamesse.Tarkust ja tahtmist, et tunnustada meest ja olla tundlik!

Kui ootad suhet, siis säravad silmad, rõõmsameelsus ja avatud süda tõmbavad ligi sulle sobivat partnerit!
Helista 900 1727 ja vali 26
Loona