Astroloogiline ennustus 19. jaanuariks 2022


Jäär (21. märts – 20. aprill)

Majandusvaldkonnas võib tekkida rahapuudus, kuna spekulatiivsest tegevusest saadavat oodatud kasumit ei pruugita saada. Ilmselt on lähedal toetavad pereliikmed. Intelligentsus ja varjatud talent aitavad oma ettevõtmistes edu saavutada. Treeningprogrammiga liitumine ja rahustavate tehnikate harjutamine tooksid tõenäoliselt meelerahu. Enesekindlus hakkab lõpuks tõusma, kuna loogika ja arutlusoskused aitavad aruteludes võidukalt välja tulla.

Armastuse fookus: romantilises plaanis kvaliteetne aega oma partneriga.

Õnnenumber: 22

Õnnevärv: türkiis

 

Sõnn (21. aprill – 20. mai)

On näha ootamatut rahalist kasum. Kõigis eluvaldkondades silma paistmiseks võib vaja minna kindlat pühendumust ja oskust asju ära teha. Tõenäoliselt on teie unistuste elluviimiseks ainus oluline töö. Oma pereliikmete vajaduste eest hoolitsemine võib parandada teie inimestevahelisi suhteid. Kerged harjutused, meditatsioon ja jooga toovad leevendust ja hoiavad vormis. Tõenäoliselt muudavad teie sarm ja karisma isegi igavad hetked sotsiaalsel rindel elavaks.

Armastuse fookus: partneri tunnete mõistmine ja sideme väärtustamine aitab oma armuelu järgmisele tasemele viia.

Õnnenumber: 2

Õnnevärv: kreem

 

Kaksikud (21. mai–21. juuni)

Täna saavutatakse tõenäoliselt õige töö- ja eraelu tasakaalu, mis võib suurendab entusiasmi ja tõstab moraali. Tuleb endasse uskuda, et õnnestuda igal alal. Üliõpilastel võib olla kõvasti tööd, et saada edasiõppimiseks mainekatesse ülikoolidesse. Kinnisvara võib hakata tootma head kasumit. Sündmuse tähistamine kodus võib tugevdada teie inimestevahelisi suhteid. Õige puhkus, hea toit ja tore tuju koos regulaarsete harjutuste ja rahustavate tehnikatega aitavad nautida head tervist ja tervet meelt.

Armastuse fookus: nautige oma intiimset armuelu, kuna tõenäosus, et see muutub peagi elukestvaks sidemeks, on suur.

Õnnenumber: 7

Õnnevärv: Indigo

 

Vähk (22. juuni – 22. juuli)

Raha võib hakata sisse voolama mitmest kandist, tuues kaasa kindlustunde. Hea aeg vanemaid kodutöödes aidata. Loomealadel töötavad inimesed ei pruugi oma töö eest tunnustust saada. Loodusravi ja vaimse tervendamise poole pöördumine hoiab positiivset meeleolu. Esivanemate varaga seotud juriidilised asjad lahenevad tõenäoliselt ootuspäraselt. Oma kutsumusele (talendile) kindlaksjäämine aitab raskete eluvalikute tegemisel.

Armastuse fookus: võite veeta kvaliteetaega koos partneriga.

Õnnenumber: 9

Õnnevärv: kohv

 

Lõvi (23. juuli – 23. august)

Finantsvaldkonnas võite kasu saada varasematest kinnisvarasse või maasse tehtud investeeringutest. Võivad tekkida vaidlused lähedaste vahel, mis häirivad kodurahu ja õnne. Rahalist kasu võib tuua lisatöö. Tõenäoliselt paraneb teie keskendumisvõime ja üldine heaolu. Õpilased paistavad silma oma akadeemilisel rindel.

Armastuse fookus: need, kes on juba pikaajalises suhtes, võivad tugevdada oma sidet eluaegse pühendumusega.

Õnnenumber: 2

Õnnevärv: kreem

 

Neitsi (24. august – 23. september)

Täna võite saavutada häid asju paljudes eluvaldkondades, mis tõenäoliselt suurendab teie tahtejõudu. Sõpradega reisimine võib olla värskendav kogemus. Õpilased peavad pingutama, et eksameid hästi teha. Varasemad investeeringud toovad head tulu. Teie ideed võivad olla organisatsioonile kasulikud, kuid teid ei pruugita teie siiraste pingutuste eest piisavalt tunnustada. Tõenäoliselt aitab vaimne tervenemine teil oma stressitaseme kontrolli alla saada. Teie suhtlusringkond võib suureneda, kui loote tugevaid suhteid kõikjal, kuhu lähete.

Armastuse fookus: teie suhe võib olla veetlev ja võite koos romantilisel puhkusel rahulikult aega veeta.

Õnnenumber: 1

Õnnevärv: helepunane

 

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Teie finantsseisund võib jääda tugevaks ja tõenäoliselt suurendate oma rikkust maasse või kinnisvarasse investeerides. Teie ja teie vanemate vahel võivad olla eriarvamused, mis võivad rõõmsa koduse õhkkonna lõhkuda. Ärge laske kolleegidelt survestada teie tööd kergelt võtma. Just praegu on ideaalne aeg ette võtta teekond kaugele maale. Tõenäoliselt püsib teie tervis suurepärases vormis ja võite nautida tervet keha ja vaimu.

Armastuse fookus: teie armastatu võib olla praegu üsna nõudlik ja tema vajaduste eiramine võib viia suhetes kokkupõrgeteni ja lõhedeni.

Õnnenumber: 1

Õnnevärv: sidrun

 

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Võid ootamatult saada rikkust, mis tuleb edaspidiseks paremini ära kasutada. Kodus võidakse korraldada meeldiv üritus vanemate põlvkondade kaasabil. Reisiplaanid võivad lõpuks teoks saada. Esivanemate varaga seotud asjad võivad peagi korda saada. Töö juures võivad olla muudatused, mis teile väga ei meeldi. Võite oma ettevõtmistes rohkem pingutada ja sellest ka kasu lõigata.

Armastuse fookus: teie ja teie partneri vahel võivad tekkida arusaamatused, mis tekitavad suhtes tõenäoliselt lõhesid.

Õnnenumber: 8

Õnnevärv: metsaroheline

 

Ambur (23. november – 21. detsember)

Elus toob uusi algusi, millest on pikas perspektiivis tõenäoliselt kasu nii sulle kui ka lähedastele. Rahaline positsioon tõenäoliselt paraneb. Lähedased võivad sinu algatust kiita ja sinu pingutused kannavad tõenäoliselt vilja, tuues tagasi rahu. Professionaalses plaanis võib töötempo teie kontoris tõusta, kuna uusi projekte tuleb palju juurde. Õpilased võivad päeva lõpus saada häid uudiseid edasiste õpingute kohta. Varaga seotud asjad ei pruugi saada nii kiiresti korda, kui loodeti.

Armastuse fookus: teie armastatust võib saada teie parim sõber ja võite talle usaldada oma südamlikud soovid.

Õnnenumber: 3

Õnnevärv: pruun

 

Kaljukits (22. detsember – 21. jaanuar)

Teie kulud ületavad tõenäoliselt teie sissetulekuid; ettevaatlik kulutamine ja ootamatutest allikatest saadud kapitali ülejääk hoiavad aga tõenäoliselt teie eelarve stabiilsena. Noored võivad perekonnanimele halba mainet tuua oma väärkäitumise tõttu suhtlusringkondades. Lõpetage viha kandmine, vastasel juhul jäetakse teid tõenäoliselt kõrvale. Reisimine võib teie südame rõõmuga täita. Varaasju saab hõlpsasti korda ajada, tuues soodsaid tulemusi.

Armastuse fookus: Kaugsuhtes olevad inimesed võivad pärast lühikest lahkuminekut oma armastatuga uuesti kokku saada.

Õnnenumber: 1

Õnnevärv: oranž

 

Veevalaja (22. jaanuar – 19. veebruar)

Teie finantsseisund on tõenäoliselt tugev ja teie tulevik võib olla kindlustatud hoolimata kasvavatest kulutustest. Kodus valitseb rahulik õhkkond, mis annab piisavalt ruumi uue hobiga tegelemiseks. Teie raske töö ei pruugi saada sellist tunnustust, mida see väärib. Kaalu kontrolli all hoidmiseks peate kontrollima oma isusid. Teie kauaoodatud reisiplaan ei pruugi teoks saada.

Armastuse fookus: teie unistused oma romantilise partneriga elama asumisest täituvad tõenäoliselt peagi.

Õnnenumber: 2

Õnnevärv: valkjas

 

Kalad (20. veebruar – 20. märts)

Tõenäoliselt saate lisatööst ilusat kasumit. On oht minna vanematega tülli, mis võib nende tervist halvendada. Töö juures kasutate oma võimeid targasti, mida märkavad ka vanemad kolleegid. Oma uue treeningrežiimi tulemusega võite rahule jääda. Puhkusele on parem minna üksi, laste kaasa võtmine võib aga osutuda tülikaks ülesandeks.

Armastuse fookus: teie tugev kiindumus oma romantilise partneri vastu võib aidata teil tugevdada harmoonilist sidet.

Õnnenumber: 6

Õnnevärv: kohv

 

Helista, ja vaatame mida toob päev just Sulle.

Telefon 900 1727, valik 12

Ennustaja Aglaia

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope