Võimas Marsi retrograad on algamas 09.09.2020


Täna, 09.09.2020 algab kardetud Marsi retrograad ja kestab kuni 12.11.2020 ehk 2 kuud. Miks kardetakse Marsi retrograadi iga kahe aasta tagant?

Tegelikult hirmuks ei ole vajadust, kuid tõesti algab tavapärasest stressirohkem aeg. See on aeg kui inimeste varjupooled tulevad pinnale ja nö. negatiivsed emotsioonid võivad meid üllatada. Sel ajal on inimesed impulsiivsed, emotsionaalsed ja reageerivad üle.

Kaardid ennustavad 9.09-12.11.2020 järgnevat:

Retrograadi alguses inimesed seisavad nagu risttee alguses, üks tee on valgustunud kuid teine on varjuline. Paljud, kes on viimased kaks aastat varju poolt ignoreerinud, siis nüüd, see tuleb nende ette jõuliselt. Üles võivad tulla negatiivsed mõtted ja mustrid, hirmud, üle mõtlemine, muretsemine jne.

Mars toob endaga kaasa intensiivsuse ehk tekib vajadus ka põgeneda. Eelkõige inimesed põgenevad iseenda ja oma tunnete eest, kui puudub oskus nendega toime tulla. See pole aeg, kus hambad ristis üksinda kannatada, vaid olla avatud abile ja pühenduda enesearengule. Inimesed hakkavad üksteisele peegeldama nende negatiivseid külgi, seega kõik väline on meie sisemuse peegel.

Sel ajal on õige võtta fookus väljast sissepoole ja vaadata ennast armastavalt peeglisse. Selleks, et me õpiksime oma varju poolt aktsepteerima on meil vaja mõista iseennast terviklikult, olla hell ja mõistev iseenda suhtes, võtta vaatleja roll ja luua endale ise sobiv keskkond.

Ainult Sina saad enda ellu luua positiivsust, küllust ja armastust. Sest me oleme üks tervik, mis koosneb nii heledast kui tumedast poolest. Praegune periood ongi meil tumeda poolega tutvumiseks ja aktsepteerimiseks.

 

Soovitused selleks perioodiks – arvesta teiste emotsionaalsusega (ole kaastundlik avatud südamega). Maailma ja keskkond võib muutuda ärevaks, aga sa jää enda keskmesse (hoidu liigsest draamast ja uudistest). Mõtle 3x enne kui reageerid või midagi ette võtad. Planeeri ja analüüsi rohkem oma tegevusi. Ole lihtsalt vaatleja ja hoia ennast püsti!

 

Igapäevane abistav afirmatsioon: Ma otsustan olla terviklik ja külluslik. Ma aktsepteerin iseennast täielikult.

Kui vajad sel keerulisel perioodil abi küsimustes või juhendamisel, siis olen Sinu jaoks olemas.

Ennustaja Sildare helista 900 1727 valik 33.