Detsembri täiskuu annab oodatud vastused


Täiskuu on salapärane ja väga muutlik sündmus. Kosmose asjatundja ei pea teadma, et asjad kipuvad pisut viltu minema, kui kuu öises taevas kumab, pakkudes oma iseloomulikku valget sära. Kuigi paljud on vaielnud täiskuu maagia allika üle, pakub astroloogia selle seletuse. Astroloogia ütleb sulle ka kõike, mida pead teadma 2021. aasta detsembri täiskuu vaimsest tähendusest Kaksikutes.

Astroloogias on kuu otseselt läbi põimunud teie emotsionaalse poolega. See taevakeha valitseb teie sisemaailma üle, mõjutades teie unistusi, teie alateadvust ja teie saladusi. Kuu õitseb ju öösel, kus valitseb saladus. Päike seevastu juhib teie ego ja teie üldist iseloomu. See juhib seda osa teist, millest olete teadlik; osa endast, mida kõik päevavalguses näevad.

Täiskuu ajal asuvad kuu ja päike täpse vastamisi, ähvardades teineteist häirida. Kui päike tungib teie sisemaailma, tõmbab see teid teie fantaasiatest välja ja sunnib teid leppima reaalsusega. Kui kuu imbub teie välismaailma, toob see teie emotsioonid pinnale ja sunnib teid teadvustama tundeid, mida olete enda sees hoidnud. Tulemus jätab teile sageli uue vaatenurga, mis tõukab teid muutuste poole.

Võib arvata, et kuna see täiskuu toimub Kaksikutes, on see tulvil draamat ja kaost. Kuigi Kaksikud võib kindlasti olla probleeme põhjus, on see täiskuu energiat andev ja virgutav. Kaksikud on särtsakad, targad, intelligentsed ja sügavalt uudishimulikud. Kõik, mida Kaksikud teha tahavad, on õppida uusi asju ja süveneda tõesse, mistõttu on see tuntud selle poolest, et tunnete end sotsiaalsemalt, intellektuaalsemalt ja avatumalt.

Selle täiskuu ajal võite olla altid äkilistele inspiratsioonipursetele. Kuna see täiskuu moodustab Jupiteriga Veevalajas trigooni – laienemise ja tarkuse planeedil –, see ainult suurendab teie asetleidvat ajurünnakut. See täiskuu on võimas aeg vestelda põnevate inimestega, panna kirja oma mõtteid ja uurida teid huvitavaid teemasid. Võib tunduda, et need energiavood ilma väljundita võivad see teid närviliseks muuta.

Kuid see täiskuu võib kattuda ka mõne südamevaluga. Tunnete Veenuse tagasimineku survet, mis ametlikult algab 19. detsembril. Veenus on armastuse ja sõpruse planeet ning see tagasiminek võib teie suhetes pinged pea peale tuua. Veenus läheneb ka ühendusele Pluutoga – loomise ja hävitamise planeediga –, mis suurendab dramaatilisust ja muudab asjad järsult paremaks. Pluuto võib olla üsna otsustav ja otsekohene, see võib tuua esile igaühe tumedama külje, seega olge ettevaatlik.

Kuigi Kaksikute täiskuu võib mõnda neist probleemidest süvendada, annab see teile ka suurepärase võimaluse asju selgeks teha ja kellegagi oma tundeid arutada. Sõnade hoolikas valimine ja empaatiaga lähenemine probleemidele aitab.

Kui vajad abi või häid nõuandeid siis helista 900 1727.