Ended loomade ja lindude näol.


Mõnikord saadetakse meile märguandeid loomade või lindude näol. Kui sa märkad loomade või lindude ebatavalist käitumist, siis tasub teada, et mida konkreetne loom või lind tähendada võiks. Eri kultuurides on lindudel ja loomadel erinevad tähendused ja arvestada tuleks ka, et kas just sinu jaoks on konkreetsel loomal või linnul eriline tähendus.

Öökull viitab mõnes kultuuris surmale, aga surm ei pea olema alati füüsiline surm. See võib tähendada ka emotsionaalset uuestisündi ning tarkust. Öökulle seostatakse ka vaimolenditega ning võibolla soovib mõni esivanem sinu tähelepanu saada.

Ämblikud viitavad sõprussuhetele ning ämbliku õhtul nägemine, on tavaliselt väga hea enne.

Kuigi varestel ja ronkadel on halb maine, siis nemad esindavad tõde. Ilma tõeta ei ole võimalik jõuda tarkuseni ning kui sinu teele satuvad varesed, siis tuleks seda hoopis hinnata.

Jänesed on viljakuse sümbol ja enamasti viitavad väga heale õnnele.

Maod viitavad salakavalusele ja tasub tähelepanelik olla, et kas kõik inimesed ikka on sinu suhtes heade kavatsustega või on kellelgi midagi halba plaanis.

Karud viitavad tahtejõule ja suurele füüsilisele jõule. Mõnikord tähendab karu nägemine, et sinu elus on oodata suurt muudatust ning selle muudatusega harjumiseks peab sul olema piisavalt tahtejõudu.

Kullid võivad tuua sõnumeid kaitseinglitelt ning viitavad ka tervise paranemisele.

Konnad viitavad kohanemisvõimele ja rahule.

Rebased võivad esindada pettust ja kui sinu teele satub rebane, siis tuleks olla tähelepanelik, et kas keegi üritab sind petta või millegagi õnge tõmmata.

Tuvid toovad tavaliselt sõnumeid vaimolenditelt ja kui sinu läheduses on märgata tuvide kummalist käitumist, siis võibolla keegi teispoolsusest üritab sulle endast märku anda.

Kui sa soovid ennustust või nõu, siis helista mulle 900 1727 ja vali 11.