Energeetilise vibratsiooni mõju kehakaalule


Inimese isklik energeetiline vibratsioon mõjutab ka tema füüsilist keha. Kui sinu energeetiline vibratsioon on tasakaalus, siis tunned ennast hästi ning ka sinu keha tunneb ennast hästi. Keha, mis tunneb ennast hästi, ei kogu ülemäära rasva ega vett ning siis ei tule ka ülekaalu pärast muretseda. Samuti ei ole sul siis tavapäratult suurt söögiisu ning sööd just nii palju, kui sinu keha toitaineid vajab.

Kui sinu energeetilist vibratsiooni rünnatakse või oled pikemat aega olnud seisus, kus sinu energeetiline vibratsioon on paigast ära, siis avaldab see mõju ka kehale. Võibolla oled märganud, et kui oled stressis, siis hakkad näiteks rohkem sööma? Kui sinu energeetiline vibratsioon on paigast ära ning sa kas ei saa või ei taha algpõhjustega tegeleda, siis üritad seda tunnet alla suruda muud moodi. Üks nendest moodustest on näiteks liigsöömine.

Kui sinu energeetiline vibratsioon on madal pikemat aega, siis väga tihti juhtub, et sööd sama sööki ning söögikogust ei suurenda, kuid kehakaal muudkui tõuseb. Sinu keha võib hakata ka tavapäratult palju vett koguma, mis tekitab hommikust paistetust ning keerulisematel juhtudel võib paistetus koguaeg olla.

Energeetilist vibratsiooni mõjutab muidugi ka üldine stress, kuid kui sinu keha juba reageerib, siis võib olla tegemist tõsisemate probleemidega. Kui sa märkad, et hakkad kaalus juurde võtma ning täpsest põhjusest aru ei saa, siis analüüsi millal selline probleem tekkis ning ehk leiad ka loogilise lahenduse, mis eluolukorrad mõjutavad sinu energeetilist vibratsiooni negatiivselt.

Võibolla oled maadelnud kehakaaluga terve elu? Kui nii, siis ilmselt tuleb otsida sügavamaid põhjuseid ning oma hingehaavadega silmitsi seista.

Alati on muidugi võimalik ennast sundida dieedile ning kaalu langetada, kuid sellisel juhul on tegemist lihtsalt “ajutise plaastriga”, sest algpõhjused on lahendamata ning sinu energeetiline vibratsioon on ikka paigast ära. Keha tahab sulle märku anda, et midagi on valesti ja kui sa ei kuula, siis leiab ta aina uusi viise kuidas enda rahulolematusest märku anda.

Probleemide algpõhjustega tegelemine on enamasti väga raske ning nõuab väga palju julgust silmitsi seista hingehaavadega ja lahendamata asjadega, kuid paratamatult on meie energeetiline keha seotud meie füüsilise kehaga ja kui me tahame terved olla, siis ei ole see muudmoodi võimalik.

Kui sa tegeled probleemide algpõhjustega, siis muutub sinu energeetiline vibratsioon. Kui sa tunned oma südames, et soovid oma elu muuta paremaks ja mitte eitada kõike seda, mis on valesti vaid hoopis seda lahendada, siis võid järsku avastada, et sinu keha reageerib sellele. Kui sa muudab oma energeetilist vibratsiooni kõrgemaks, siis keha tunneb ennast hästi – ei kogu enam rasva ja vett ning sa ei pea muretsema lisakilode pärast.

Kui sa soovid ennustust või nõu, siis helista mulle 900 1727 ja vali 11.

Ennustaja Eeva.