Energeetilise vibratsiooni tõstmine haiguste kaitseks


Kui inimese energeetiline vibratsioon on madal, siis on oluliselt suurem oht füüsiliselt haigestuda. Kui sul on kroonilised haigused, siis võib madal vibratsioon haigust ägendada ja haiguse kulgu kiirendada. Kõrge energeetilise vibratsiooniga inimeste immuunsussüsteem on viirushaiguste suhtes vastupidavam ning juhul kui viirus siiski hakkab külge, on haiguse läbipõdemine oluliselt kiirem ning ka sümptomid ei ole nii tugevad.

Inimese energeetilist vibratsiooni mõjutab kõige rohkem tema enda mõttemaailm. Negatiivsed mõtted langetavad inimese vibratiooni ning see omakorda nõrgestab immuunsussüsteemi. Ühed kõige ohtlikumad emotsioonid on valehäbi, hirm ja kadedus. Väga tihti võib olla, et need emotsioonid on meie alateadvuses ning me ei pruugi neid otseselt tundagi. Sellepärast on väga oluline, et me lahendaks ära oma probleemid minevikust. Kuna väga paljusi erinevaid asju ei ole võimalik niisama lihtsalt lahendada, siis piisab lihtsalt minevikuga rahu tegemisest ning negatiivsetest emotsioonidest lahti laskmisest. Olenevalt inimesest võivad mineviku probleemid olla väga suured ning sellistest emotsioonidest lahti laskmine ei käi üleöö ning tuleb pikemat aega enda emotsioonidega tegeleda.

Inimese energeetilist vibratsiooni aitavad tõsta positiivsed emotsioonid. Kui sa tunned ennast stressis ja väsinuna, siis on sinu vibratsioon madal. Alustuseks proovi ennast füüsiliselt välja puhata. Une puhul on oluline, et uni ei oleks pinnapealne vaid sügav. Seejärel leia üles tegevused, mis teevad sind õnnelikuks ja tekitavad sinus positiivseid emotsioone. Mõnikord piisab ka lihtsalt väikestest muudatustest enda elus, et enda energeetilist vibratsiooni oluliselt tõsta.

Enda väärtustamine ja enda eest hoolitsemine tõstavad sinu vibratsiooni juhul kui see tuleb armastusest. Kui sa teed midagi enda heaks, siis proovi tunnetada millisest emotsioonist see tegevus tuleneb ning kui see tuleb armastusest enda vastu, siis tõstad ka oma energeetilist vibratsiooni. Kui tegevus tuleb kadedusest või mõnest muust negatiivsest emotsioonist, siis isegi kui tegevus on üldiselt positiivne, mõjutab see sinu energeetilist vibratsiooni negatiivselt.

Kui sa soovid ennustust või nõu kuidas enda energeetilist vibratsiooni tõsta, siis helista mulle 900 1727 ja vali 11.

Tervitustega,

Eva