Ennustamise vägi aitab suhteid päästa.


Sinu saatus on võimas ja kui otsustad enda saatuse üle vaadata, saab luua teadlikult oma soovitud tee. Need ei ole tavapärased igapäevased valikud, et mida süüa hommikuks. Jutt on sellest, kus elad, milline on karjäär ning kellega lood suhteid. Millised on sinu vaba tahte valikud ning reageeringud läbi tahte, muudavad suurelt universumi plaani ning plaani edasi liikuda.

Kipume oma elujõudu kaotama ning lihtsalt eksisteerima ning seega saatusega leppima.

Kuigi sa võid oma saatusega võidelda, ilma ennustamist kasutamata, pole see lihtne. Sa tunned ennast seetõttu vaimselt rahutuna. Seetõttu sa väldid saatusega võitlemist ja lepid saatusega.

Universum aga soovib, et sa oleksid oma saatuses aktiivne osaleja mitte passiivne vaatleja. Miks muidu anti sulle vaba tahe?

Ennustamine aitab sul vaadata oma saatust, kas see läheb heas suunas või mitte ja teha valikuid seda täielikult teadvustades. Sellisel juhul sa ei võitle saatusega, vaid valid teise tee. Seeläbi ei ole vaimne rahutus sinu jaoks nii suur.

Oletame, et oled koos oma hingesugulasega, kuid siiski tülitsete. Saatus on teel eraldumise poole. Kuid ennustamine aitab sul seda teed vaadata ja seda muuta.

Helista ja aitan sul vaadata oma saatuse teed, et teha enda jaoks parimaid valikuid!

Ennustaja Gle

Telefon 900 1727

Valik 18