fbpx

20 - Ennustaja Karmen


Olen Karmen, tegelen loodusraviga, hingetööga, vaatan minevikku ja tulevikku. Töövahendiks on ruunid, inglikaardid ja kanalduskaardid. Põhiülesandeks on hingemustrite tervendamine.
Aitan leida haiguste põhjuseid ja lahendan suhteid, et luua ellu tasakaalu.
Kogu elu olen elanud looduse rüpes, korjanud ravimtaimi ja valmistanud ravimteesid ja salve, loonud loodusmaale. Oma kogemusest järeldan, et piiranguteta vaba elu aitab olla mina ise, kes ma olla tahan ja tehes seda mis hetkel meeldib. Elus on hulgaliselt väljakutseid ja see kuidas me suudame kõigega toime tulla oleneb meie puhtast südamest ja aususest. Tänutunne ja andestamine iseendale vabastab süütunnetest, vihast ja vaenust.
Vabana oleme suutelised oma emotsioone juhtima ja tundma elust rõõmu. Avanedes uuele energiale loome juba uued eesmärgid.
Hing vajab pidevat arengut. Loov energia on armastusenergia ja kui seda kasutada vaimustavalt, võib luua imesid ehk muuta kogu elu ära.
Et elada elu, mis meeldib, olles aus igas hetkes iseendaga
loob väärtustunde ja lisab väärikust.
Kõik mis meid selles elus ei rahulda, tuleb endale teadvutada ja muuta enda sees kõik ära ehk mõista põhjuse ja tagajärje seaduseid, et mitte langeda suurematesse piirangutesse.
Rahulolu enda ja ümbritseva maailmaga on suurim kingitus elult eneselt.

Helista 900 1727 ja vali 20.
Ennustaja Karmen.