Harmoonilise kodu värvid


Kui sa tunned, et su kodu vajaks positiivset energiasüsti, siis kodu värvide uuendamine võib sulle vajalikku uut energiat anda. Kui sa ei soovi suuremat renoveerimist ette võtta, siis saad oma koju harmoonilist energiat tuua ka näiteks kardinate, voodipesu või ükskõik mis muu eseme näol. Tumedamates toonides või muudes mitte sobivates toonides mööbliesemete ülevärvimisse võib kaasata ka lapsed ning teha sellest tore hobiprojekt.

Värvid mõjutavad erinevaid inimesi erinevalt ning näiteks uue seinavärvi valimisel või uute kardinate ostmisel, tuleks arvestada kõikide kodu elanikega. Igal värvitoonil on oma energeetiline sagedus ning vastavalt sellele mõjutab värv või värvide kombinatsioon sinu kodu kas positiivselt või negatiivselt.

Harmoonilise kodu saavutamiseks tuleks tähelepanu pöörata kõikide esemete värvustele. Kodu energeetikat on võimalik oluliselt muuta lihtsalt vahetades välja mõned üksikud esemed.

Näiteks beež värv tekitab tihti depresiivset energiat. Kui aga lisada beežile näiteks lillat või helesinist, siis saame hoopis teistsuguse energeetika tekitada. Värvide valikul tuleb alati arvestada kuidas nad koos mõjuvad ning silmas pidada, et erinevate koosluste energeetiline mõju ei ole kõikidele inimestele ühesugune. Kui oma koju liiga palju erinevaid toone tuua, siis tulemus võib olla väga kirju ning tekitada rahutust ning ärrituvust.

Kui sul on pingeline eluperiood, siis liiga tugevate või erksate värvide valik võimendab seda. Kui sa vajaksid energiasüsti, siis erksamate ja lõbusamate värvide toomine oma koju, aitab sul saavutada vajalikku positiivset energiat, et ka väljaspool kodu olla energilisem.

Kui sa soovid ennustust või täpsemalt arutada kuidas oma kodu energeetikat harmoonilisemaks muuta, siis helista mulle 900 1727 ja vali 11.

Ennustaja Eeva.