Horoskoop 20 – 26 aprill


JÄÄR

Finantsküsimused saavad olema põhifookuseks just Teil. Mõned selle tähtkuju esindajad alustavad uute investeeringutega, kuid liigsete riskimistega tuleb pidada piiri. Noorkuu 23 -ndal Aprillil võimaldab saada kasumit erinevatest allikatest.
Marss asub Veevalajas – loota on abi sõpradelt või pereliikmetelt. Positiivsed uudised on päevakorras.
Armastuselus on seis rahulikum, siiski tasub erimeelsused lahendada, tugevdamaks olemasolevaid või uusi sidemeid.
SÕNN

Päikese planeet asub Sõnnis, mis annab Teile võimaluse mõjutada olukordi oma kasuks. Vaatamata välismõjudele/ kriisiolukorrale/ on selle tähtkuju esindajal olla võidukam tulemuse saavutamisel – olgu selleks armastuselu või materiaalne olukord. Selle nädala Noorkuu ajal on ideaalne aeg muuta/uuendada oma strateegiaid, võtta viimast ootamatutest allikatest, elimineerida kõik, mis aegunud ning olla sotsiaalselt aktiivne.

KAKSIKUD

Veenuse planeet jätkab olemist Teie tähemärgis, mis nn “kaitseb” väljakutsete ees, tagamaks harmoonilisema kulgemise ning rahulolevama tulemuse. Suhtlemised inimestega toovad edu – eriti välismaalastega. Siiski, praegusel pingelisemal ajal, tuleb teha ümberkorraldused finantsküsimustes. Mõned uksed sulguvad, mõned avanevad. Võib arvestada ka üllatustega. Sellel nädalal toimuval Noorkuu ajal, tasub Teil täita salajased unistused, mis on seni varna jäänud Ettevaatlik olla verbaalsete lahkhelidega.

VÄHK

Sellel nädalal Teie sotsiaalne elu elavneb. Suurenenud ambitsioonid aitavad kaasa tulevikuplaanide teostamisel. Teised isikud kalduvad Teid üllatama oma ootamatu käitumisega. Mõned isikud keelduvad Teid aitamast või ei pea lubadustest kinni. Positiivses võtmes saab näha, keda usaldada, keda mitte. Armastuselus hoidu emotsioonidest ja kuula mõistust.

LÕVI

Fookus on karjääril ning eneseteostusel. Teil on vajadus sõlmida sidemeid edukate isikutega, kes aitavad kaasa staatusele. Noorkuu ajal stabiliseeruvad suhted vanemate isikutega, autoriteetidega. See nädal võib osutuda “testi” perioodiks, kus esineb väljakutseid – tuleb end väljendada, jääda truuks oma põhimõtedele ning olla aus. Soositud on uued koostööd ning pakkumised.

NEITSI

Neitsid, Teie seate omale uued eesmärgid, mida hakata realiseerima. Selle protsessi käigus demonstreerite oma oskusi, avardate maailmavaadet ning saate jagu oma hirmudest. Looming ning ideed on selle nädalal väljakutseteks. Tervis on selle tähtkuju esindajatel tundlikum, mistõttu pöörata sellele tähelepanu. Mõned Neitsid hakkavad pidama läbirääkimisi oma lähedastega, mis toob kaasa uued lahendused.

KAALUD

Väga trantsformatsioonide rohke periood. Eelkõige puudutab see materiaalset staatust. Võite tunda, et seisate ristteel, kus puudub otsustusvõime õige suuna valimisel. Ettevaatlik olla riskantsete tehingute otsa sattumisel. Kellel on oma ettevõtte/d või firma/d , siis tuleb kasuks tähele panna , mida öeldakse ning kuulata teiste nõuandeid. Vahel võib sealt oodata üllatavaid ettepanekuid kui ootamatuid lahendusi.

SKORPION

Päevakorral on isiklikud -ja ärisuhted. Mõned suhtlemised kvalifikatseeruvad kõrgemale tasemele. Paraku mõned liidud saavad oma lõpu. Oluline on usaldada ning kuulata oma sisehäält. Põhiteemad suhtlemistel on kuidas luua ja säilitada harmooniat ning kes ja kui palju kedagi aitab. Võite kokku puutuda isikutega, kellel on trantsformeeriv efekt Teie elule pikemas perspektiivis. Teisel nädala poolel kerkivad esile lahkhelid tööasjus.

AMBUR

Igapäevarutiin muutub aina kohustuste rohkemaks. Võimalik, et peate hankima uusi töövahendeid või vahetama töömeetmeid. Selle nädala Noorkuu palub Amburitel olla nii paindlik kui võimalik, kasuks tuleb uue ja erineva omaks võtmine ning “kastist välja mõtlemine”. Kes on liialt raamides, sellele satuvad teele ette konfliktid autoriteetidega kui ka meesisikutega. Vabakutselised Amburid muretsevad raha pärast, kuid tea, et hetkel on olulisem uued ideed ja teadmised, mis viivad kokkuvõttes parema kasumini.

KALJUKITS

Looming on sellel nädalal soositud. Ent kannatlikkus pole Teie tugevaim külg. Lähedased, partnerid, lapsed, võivad käituda ootamatult. Nende endi elus on oodata muutusi, mis paraku mõjutab ka Teid. Armastuselus on Kaljukitsedel kõige põnevam aeg – oodata sõnumeid, armastuskirju, romantikat on õhus.

VEEVALAJA

Tähelepanu keskpunktis on kodu ja pereküsimused. Sotsiaalne elu on rahulikum, tuju on olla introvert ja kodukana. Mõned Veevalajad kukuvad nostalgitsema, võidakse otsida kokkupuudet minevikuga, või otsib minevik üles Teid. Ettevaatlik tuleb olla autokummidega.

KALAD

Sotsiaalne elu on kõrgpunktis – internetti ei tasu muidugi ära eksida. Inimesed soovivad Teiega arutada, jagada muljeid. Siiski peab olema ettevaatlik, mida ütled ning keda usaldad. Kõik ei ole kuld, mis hiilgab. Vältida tuleb sattumist intriigidesse. Mis puudutab rahaseisu, siis vältida kulutamist ning teha tuleb õiged investeeringud. Mõned selle tähtkuju esindavad muudavad millegi/kellegi suhtes oma arvamust.

Helista 900 1727 ja vali 21 ja vaatame, mida toob Sulle tänane päev.

Meelerahu Soovides

Ennustaja Loreen