Kahaneva kuu energia: kuidas ennustaja saab Sind aidata


 

Kui kuu kahaneb, muutub ta oma helendavast täiusest saledaks kuusirbiks. Nihkub ka selle energia, luues võimaluse peegeldumiseks, vabastamiseks ja uuenemiseks. See faas omab tohutut potentsiaali lahti laskmiseks sellest, mis sind enam ei toeta ega teeni. Aeg mille jooksul väheneb kuu nähtav kuju sümboliseerib ja toetab vana energia ja mustrite hajumist. See on ideaalne periood vabaneda negatiivsusest, loobuda halbadest harjumustest ja oma elu korralagedust korda luua (nii füüsiliselt kui ka vaimselt).

 

Vaatame kuidas ennustaja juhendamine saab aidata Sul kahaneva kuu energiat oma elus rakendada.

Ennustaja on Sinu vaimne teejuht kes aitab Sul kahaneva kuu energiaid selgemalt ja kavatsuslikumalt kasutada. Koostöös ennustajaga saad kindlaks teha mis eluvaldkonnad vajavad lahti laskmist. See võib hõlmata minevikutraumasid, piiravaid uskumusi, mürgiseid suhteid või füüsilist segadust.

Ennustaja saab valgust tuua Sinu elu varjatud või alateadlikutele aspektidele ja aidata Sul tuvastada need valdkonnad mis vajavad tähelepanu ja vabastamist.

 

Kuna vabastamisprotsessi läbimine võib vahel olla emotsionaalselt keeruline, ennustaja pakub Sulle empaatilist tuge ja kindlust ja aitab Sul oma tunnetes navigeerida et saavutada rahu ja suletuse tunde. Tehes koostööd ennustajaga, saad seada endale uued positiivsed kavatsused kooskõlas kahaneva kuu energiaga. Need kavatsused aitavad eesmärgi poole edasi liikuda, olgu see töös, suhetes, või tervises.

 

Kahaneva kuu faasis võta kindlasti aega enesevaatluseks ja enesehoolduseks, peegeldamiseks ja uuendamiseks. See on suurepärane aeg lahtilaskmiseks ja uuteks algusteks ruumi tegemiseks, ja ennustaja abiga saad seda energiat täpselt ja kavatsusega rakendada.

 

Võta omaks kahaneva kuu muutev jõud~

Olen Sinu vaimne liitlane sellel teekonnal!

 

Helista 900 1727 ja vali 13

 

Ennustaja Iara