Kaitse negatiivse energia eest


Elus tuleb tihti ette olukordi, kus peame paratamatult kokku puutuma negatiivsete inimestega ning väga tihti võib see ka mõjutada meie energeetilist taset. Kui meie energeetiline vibratsioonitase langeb, siis langeb ka meie elukvaliteet. Kõige lihtsamal moel võib see väljenduda lihtsalt halvas tujus, aga kui peame pikemalt negatiivsete inimestega kokku puutuma, siis võivad olla sellel hoopis tõsisemad tagajärjed.

Inimesed vahetavad energiat üksteisega suheldes ning negatiivsete inimeste või madala vibratsioonitasemega inimestega suheldes, võime tunda ennast pärast kummaliselt kurnatuna. Siinkohal märgin, et negatiivne energia ja madal vibratsioonitase on sarnased mõisted, kuid mõnikord võib inimese madal vibratsioonitase olla hoopis näiteks haigusest tingitud ning inimese enda energeetika ei pruugi üldse negatiivne olla.

Kui tegemist on näiteks haigusest tuleneval või mõnel muul otseselt negatiivse tahteta enegeetikal, siis tuleks ise olla võimalikult positiivse energeetikaga selle inimesega suheldes, sest nii anname kaasinimesele jõudu juurde eluraskustega toime tulemiseks.

Kui aga on tegemist negatiivse inimesega, kelle vibratsioonitase on madal kuna tema hing on valinud negatiivse poole, siis nende inimeste eesmärk on enamasti enda sees olevat negatiivset energiat külvata ning seeläbi teiste inimese energeetilist taset negatiivselt mõjutada.

Kui me olema pidevas kontaktis sellist tüüpi inimesega ning me ei oska ennast kaitsta, siis halvimal juhul võivad meid tabada erinevad terviseprobleemid või võime isegi sattuda olukordadesse, kus tekivad seletamatud negatiivsed juhtumised, mis võivad meenutada needust.

Kõige efektiivsem kaitse on muidugi kontakti vältimine, aga kahjuks tihti ei ole võimalik vähemalt kohe kontakti katkestada. Kui sa oled sellises olukorras, et sa oled sunnitud negatiivsete inimestega suhtlema või isegi koos elama, siis on oluline ennast energeetiliselt puhastada ning aru saada kuidas ennast kaitsta.

Kõige lihtsam viis kuidas negatiivse energiaga inimesed sind mõjutada saavad, on läbi konfliktide. Kui sa kaotad vaidluses pea ning lähed kaasa provokatsioonidega, siis saab teine inimene sinu energiavälja oluliselt kahjustada. Sellises olukorras on kõige parem kaitse mitte reageerida teise inimese provokatsioonidele ning jääda endale kindlaks.

Kui sa suudad olukorda ka läbi kõrvaltvaataja silmade näha, siis suudad oma energeetilist välja kaitsta, sest saad aru miks teine inimene selliseid asju ütleb ning näed läbi tema tegevuse eesmärgi. Mõnikord võib aidata ka huumor, kuid kui provokaator võib olla ka vägivaldne, siis võib see olukorra hullemaks teha.

Kui sa oled suhtlusest eemaldunud, siis pööra tähelepanu oma emotsioonidele. Kui sul on tekkinud võlts süütunne või muud negatiivsed emotsioonid, mis ei ole põhjendatud, siis läbi nende kahjustub sinu energiaväli. Kui sa kaotasid kontrolli oma sõnade üle, siis proovi läbi mõelda, et millised sõnad sellise olukorra tekitasid. Kui sa oled teadlik, millised teemad toovad sinus väga tugevad emotsioonid esile, siis saad ennast paremini kaitsta.

Kui sa saad aru, mis tekitab sinus tugevad negatiivsed emotsioonid ning õpid enda emotsioone kontrollima ning mitte reageerima provokatsioonile, siis saad vaimselt ennast olukorrast eemaldada. Kui sa saavutad sellise seisundi, et saad enda energeetikat teises inimese energeetikast lahus hoida ka vaidluse käigus, siis ei ole võimalik sinu energiavälja kahjustada.

Peale suhtlust negatiivsete inimestega võid tunda füüsilist ebameeldivust üle keha ning tihti aitab selle vastu ka lihtsalt pesemas käimine. Kui sa oled olukorras, kus pead pidevalt negatiivse energeetikaga inimesega suhtlema, siis hoolitse enda eest võimalikult palju ning proovi oma energeetilist taset tõsta. Peale igat suhtlemist võid mõelda välja just sinule sobiva rituaali, et end teise inimese energeetikast puhastada ning nii saad kauem oma energeetilist taset hoida.

Kui sa soovid ennustust või nõu kuidas ennast negatiivse energia eest kaitsta,

siis helista mulle 900 1727 ja vali 11.

Ennustaja Eeva