Kas usud Kaitseinglitesse?


Paljudele meist ei ole võõras uskumus Kaitseinglitesse. Tihti kuuleme inimestelt lauset: Mu ingel aitas mind või mu ingel juhatas mu õigele suunale.

Samas mõningad meist mõtlevad, et mis inglitest ta räägib? Ju oli lihtsalt õnne. Nagu usk inglitesse on ka õnn omamoodi uskumus. Ka mina olen üks neist, kes usub, et Kaitseinglid saadavad meid. Kuidas aga neid tunnetada ja nendega kontakti luua on hoopis omaette teema. Vahel tunnetame üksi olles, et me polegi päris üksi.Keegi nagu oleks veel. Samas see tunne pole ka hirmutav. See võib olla märk, et teie ingel on teiega. Või vahel tunnetame õhutemperatuuri muutumist paigas kus seda olla ei tohiks. Seegi võib olla märk, et teid valvatakse.

Selliseid märke tajub üldjuhul inimene siis, kui ta on murest murtud või ei tea kuhu suunda elus võtta. Inglid võivad ka ilmuda unenägudes. On juhuseid kus nähakse korduvalt sama unenägu. Meile jääb arusaamatuks miks see nii on? See võib olla sõnum teile teie inglilt. On võimalik, et ta üritab anda kätte teile suunda või hoiatada teid millegi eest. Kui me ei oska jälgida selliseid pisiasju,siis me ei märka ka nende olemasolu.

Palju on õnnetusjuhtumeid kus mingigi valemiga ei saaks inimene ellu jääda.Kuid siiski jäädakse. Me nimetame seda üldjuhul imeks. Kuid kes või mis on imede taga? Realistid ütleks sellise ime peale, et hea tervis või vedamine. Muidugi meil kõigil on oma uskumused ja tõeks pidamised. Seega ei saa me suruda peale oma uskumusi teistele. Vaid saame jagada kogemusi ja tundeid oma uskumustest.

Kui aga sind huvitab eelnev teema ja sa sooviksid rohkem seletusi asjadele, mis on ebatavalised või arusaamatud. Siis koos saame neid arutada, helistades numbrile 900 1727 ja valides 16.

Päikest igasse päeva soovides, Ennustaja Joselin