Kevadine energeetilise vibratsiooni turgutamine.


“Kui sa tahad leida universumi saladusi, mõtle energiat, sagedust ja vibratsiooni.”– Nikola Tesla

Kevadine loodus pakub meile suurepäraseid võimalusi ennast enereegtiliselt puhastada ja seeläbi parema ensetunde saavutada. Meil kõigil on oma energeetiline vibratsioon ja pime ning vihmane aeg mõjub meile tihti rusuvalt. Mõnikord võtame talvel kaalus juurde – vahest tuleb see liigsöömisest ning vahest hakkab keha rasva talletama ja vett koguma, kuna meie energeetiline vibratsioon on madal. Meie energeetilist vibratsiooni mõjutavad tunded, suhted ja hoiakud, aga ka kõik mida me oma kehasse paneme ja millega kokku puutume.

Meie looduses kasvab väga võimas ravimtaim – kõige tavalisem võilill. Meie kultuuris peetakse teda enamasti umbrohuks ning tema erilised ravivõimed jäävad märkamata. Võilill kiirendab maksa, sapipõie ja neerude talitust. Ta puhastab verd ja peletab väsimust. Noortest võilille lehtedest võib teda maitsvat salatit. Võilille õienuppudest saab magusa tee, mis puhastab meie füüsilist keha ja seeläbi tõstab meie energeetilist vibratsiooni. Võilille on kõige kasulikum tarbida kevadel, kui ta just hakkab õitsema. Kui sa tõmbad võilille koos juurega välja, siis tasub meeles pidada, et võilillejuur on kõige võimsama ravitoimega taimeosa. Juurest võib teha näiteks tinktuuri.

Teine väga hea meie looduses kasvav taim on kõrvenõges. Kõrvenõges puhastab verd ja peletab viirushaigusi. Ta mõjub väga hästi ka seedetraktile.

Kui sa tunned, et oled väsinud ja energia nagu seisaks, siis turguta ennast meie looduses kasvavate taimede abil. Kui sa korjad taimi, siis kindlasti korja nad puhtast loodusest. Kui sa oma füüsilist keha turgutad ja saad ennast paremasse vormi, siis tõuseb sinu energeetiline vibratsioon. Kui su vibratsioon on kõrge, siis on sul oluliselt rohkem energiat kõige vajaliku tegemiseks ning oled palju õnnelikum.

Kui sa soovid ennustust või nõu, siis helista mulle 900 1727 ja vali 11.

Ennustaja Eeva.