Kõikide märkide armastuse horoskoop jaanuar 2022


Enne juhistesse süvenemist räägime numeroloogiast. 2022 (2 + 0 + 2 + 2) annab kokku 6, mis on seotud planeedi Veenusega või nagu mõned ütlevad jumaliku naiselikkusega. Arvestades üldist teemat, on kunst, ilu ja esteetika koos südameasjadega kesksel kohal. Teisisõnu, õppetunnid, mida me peame integreerima, sealhulgas kõige karmimad, keskenduvad tõenäolisemalt meie inimeste vahelistele suhetele. Ja ärgem unustagem, et Marsi daamiarmastus on kuu lõpuni retrograadis. Teadlikkusega uude aastasse astudes on kõige parem hoida nii süda kui ka silmad lahti. Mida on 2022. aasta jaanuaril sodiaagimärkide jaoks varuks?

Jäära armastushoroskoop 2022

Me tunneme suhtedraamat, seda laadi, mis paneb teid mõtlema, miks te üldse otsustasite sellise kohustuse võtta. Võib-olla pole viga ei teis ega temas. Võib-olla vajate lihtsalt aega, et uuesti kalibreeruda. Oma palverännakule asumine on praegu väga soovitatav. Pidage meeles, et kõik vajab hingamisruumi, sealhulgas suhted. Nii keeruline kui see alguses ka ei tunduks, õpetab teie lahus olev aeg teile olulisi elutõdesid.

Jõukristall: kasutage lumehelbe-obsidiaani jõudu, et vabastada seisev energia ja leida maandus, mida hetkel vajate.

Sõnni armastushoroskoop 2022

Me kõik kardame lõppu peamiselt seetõttu, et me ei tea, mis meid teisel pool pimedat vahekäiku ees ootab. Kuid kas see on piisavalt hea põhjus, et hoida kinni suhtest, mis teile *seda* valu tekitab? Uut aastat alustades on mille peale mõelda, Sõnn. Pidage meeles, et universumil on viis saata ebaviisakas äratus meile, kui otsustame märke ignoreerida. Üksikute sõnnide jaoks võib jaanuar tuua endaga arusaamise, et leige suhe lihtsalt enam ei toimi. Seda ei tee ka partnerid, kes otsustavad olla teie kõrval ainult siis, kui see on mugav. Just nihutades oma vaatenurka sidumise ideele, saate teha ruumi kasvatamiseks + toetavateks ühendusteks.

Jõukristall : Mookaite jaspise soe embus aitab teil lahendada enesehinnanguprobleeme, mis on teid tagasi hoidnud.

Kaksikute armastushoroskoop 2022

Astute taassünni aega, Kaksikud. Kuid selleks, et seda energiat täielikult ära kasutada, peate tunnistama, kes ja mis on jõudnud aegumiskuupäevani, ning leidma julguse sellel rahuga minna lasta. Selle protsessi lahutamatu osa on mõistmine, et nad pidid mängima teie suure ärkamise katalüsaatori rolli. Kaksikutele, kes on olnud armumullis, tuletatakse meelde, et sel kuul ei ole kõik vikerkaared ja ükssarved. Teie väline reaalsus tundub tõenäoliselt lõputu redelimänguna, milles saate ilusti ellu jääda seni, kuni mängite samas meeskonnas. Pidage meeles, et minevikku pidevalt meenutamise asemel jääge olevikku.

Jõukristall : Lepidoliidil on viis meie tuju tõsta ja üleminekuprotsessi kergendada.

Vähi armastuse horoskoop 2022

Meil kõigil on plaan, kuidas armastus välja näeb ja milline mitte, ning see plaan piirab meid mitmel viisil. Täna kutsuvad kaardid teid üles mõtisklema selle üle, kuidas ja kus olete oma piirangute ori. Kuidas ja kus te end sulgete sellest, mida teile praegu pakutakse. Oma südame ja meele avamine on võti, et teha ruumi uut tüüpi armastusele. Selline armastus, mis tõstab sind üles ja avab portaali teistesse dimensioonidesse. Paaritud Vähid võivad leida end oma suhte staatust ümber hindamas. On tõsi, et olete tõeliselt õnnistatud, kui olete sellisel ajal üksteisega koos. Tehke seekord “küpsed” otsused ja usaldage, et teine ​​​​on avatud ja vastuvõtlik.

Jõukristall: Roosal opaalil on viis avada meie südamed ja leida ilu igapäevastest asjadest.

Lõvi armastushoroskoop 2022

Üks osa sellest muutusest on vabanemine vajadusest õigustada seda, mida otsite, et tunda end suhtes turvaliselt. Kohustustest loobumine: teie iseseisvus ähvardab mõnda inimest ja see on okei. Lõvidele, kes on olnud kogukonna või ühise pere loomise osa, tuletatakse meelde, et ainus väljapääs on sissepääs. See on aasta oma aia hooldamiseks ja harimiseks. Otsida aktiivselt võimalusi oma kirgede elluviimiseks. Mida te selle teekonna teisel poolel avastate: õndsus on eesti keele sõnaraamatus midagi enamat kui kuueetäheline sõna.

Jõukristall: Tiigrisilmal on viis mitte ainult meid kaitsta, vaid ka kutsuda meid üles saama iseenda võimsaimaks versiooniks.

Neitsi armastushoroskoop 2022

Neitsi, te olete vaba vaim. Hindate oma sõltumatust rohkem kui midagi muud siin maailmas. Seega, kui suhe paneb teid tundma end lämmatatuna, on sul aeg *tõesti* endaga tutvuda. Ärge laske hirmul üksijäämise ees saada põhjuseks, miks te elate. Kaardid juhivad teie tähelepanu ka andmise ja saamise õppetunnile. Sel kuul keskenduge müüride ehitamise asemel sildade ehitamisele. Teie avatus inspireerib ka neid probleeme lahendama.

Jõukristall : Küaniit mitte ainult ei joonda meie tšakraid, vaid toimib ka tõeseerumina. Just talisman, mille soovite omaks võtta, kui tulete toime väljakutsetega, mida jaanuar võib teie teele tuua.

Kaalude armastushoroskoop 2022

Probleem on selles, et me arvame, et aeg hakkab otsa saama. Arvame, et teatud eluperioodiks peame olema kindlas kohas. Aga kes need reeglid ikkagi kehtestas ja kuidas on need teie eluga seotud? Sel kuul heidate kõrvale ebarealistlikud ootused, mis ei lase teil kogeda seda rõõmu ja maagiat, mis praegu on. 2022. aasta jaanuar on paradiisilõigu loomine, tervete suhete loomine ja miljoni dollari moodi väljanägemine. See saab olema sinu aasta ja sa tunned seda oma luudes! Kaalud, kes on mõnda aega koos olnud, võivad tuleviku planeerimiseks mõelda oma pere loomisele või igapäevastest asjadest eemaldumisele. Liiv ja meri ei rahusta hinge. Niisiis, minge välja kõrbe ja laske loodusel inspireerida teid oma rütmi leidma.

Jõukristall: kui olete eneseavastamise teel, töötage lapis lazuliga, et oma maagiat meeles pidada!

Skorpioni armastushoroskoop 2022

See on pehmelt öeldes traumaatiline aasta ja te tegelete endiselt mineviku jääkenergiaga. Tõde on see, et tumedad pilved võivad koheselt selgineda, aga ei pruugi. Niisiis, astuge teadlikult sellesse uude tsüklisse, kasutage seda sõdalase vaimu ja leidke viis oma õnne loomiseks. See on ainus viis ellu jääda kaoses, mis on füüsilise eksistentsi valdkonna sünonüüm. Tõenäoliselt viib kasvuni see ühendus, mille uurimist te kõige rohkem kardate.

Jõukristall: rahu ja tervendavate vibratsioonide saamiseks võtke oma talismaniks põsepuna-rhodoniit.

Amburi armastushoroskoop 2022

Iseseisvus on lahe, Ambur. See on see, mille poole me kõik peaksime püüdlema. Aga mis juhtub, kui liigume ohtlikult hüper-sõltumatule territooriumile? Kui hakkame inimesi vajaduse korral välja praakima, et tõestada, et oleme võimelised enda eest täielikult hoolitsema? Pöörake tähelepanu sellele, kas see muster ikka toimib ja kuidas see võib teie suhteid saboteerida. Millele teil palutakse 2022. aasta jaanuaris keskenduda: barjääridest lahti laskmine ja südame pehmendamine. Pidage meeles, et me oleme kõik selles ilus koos. Ja veel midagi! Ärge oodake, et üleöö toimuvad drastilised muutused. Teadke, et seni, kuni olete pühendunud tervenemise teele, leiate tee valguse juurde.

Jõukristall : Südamete tervendaja prehniit aitab meil teadaolevalt vibreerida tingimusteta armastuse sagedusel, luua ühenduse oma sisemise tarkusega ja murda läbi energiablokeeringutest.

Kaljukitse armastushoroskoop 2022

Meil kõigil on plaan, kuidas täiuslik suhe välja näeb ja kuidas see peaks meid tundma. Siin on asi, Kaljukits: Universum annab teile kõik, mida olete palunud, ja rohkemgi veel. Aga mis saab siis, kui kõik teie soovid on täidetud? See kasvav rahutus on teie rahulolematuse põhjuseks. See on selle raske õppetunni õppimine, et olete oma õnne allikas. Kaljukitsedele, kelle teed on hiljuti lahku läinud, tuletatakse meelde, et teine ​​inimene mängis vaid katalüsaatori rolli. Katalüsaator, kes pidi aitama kustutada karmavõlgu ja valmistuda uueks tsükliks. Pidage meeles, et kui see peaks õnnestuma, oleks see kõikvõimalikult juhtunud. Niisiis, lõpetage tragöödia loo kordamine ja avage end sellele, mida see hetk teile pakub.

Jõukristall : Rodokrosiidi dünaamilised energiad aitavad teid emotsionaalse õnne otsimisel.

Veevalaja armastushoroskoop 2022

Te leiate alati midagi, mis teises inimeses ei meeldi. Kui aga piisavalt pingutate, avastate ka hulgaliselt omadusi, mida imetleda ja millest inspireerida. Tegelik küsimus on: “millele te täna keskendute?” Pidage meeles, et olete olukorrale *liiga* lähedal, et omada perspektiivi. Enda palverännakule asumine kavatsusega joonduda võib olla just enese ja teie suhte tervendamise saladus. Veevalajad, kes on osa suurest perekonnast, võivad kogeda kasvavat rahutust. Kuigi teie ja teie partneri vahel on kõik täiuslik, ei pruugi teie keskkond seda olla. Kaaluge oma majja kolimist, kus saate kasvatada oma hõimu kasvataval ja toetaval viisil.

Jõukristall: rahustav akvamariin, mis tõlkes tähendab “merevett”, aitab teil probleeme lahendada ja luua harmooniatunnet.

Kalade armastushoroskoop 2022

Kalad, olete alati olnud seotud oma unistuste ja intuitsioonidega. Teil on võimalus saada sähvatusi ja arusaamu teistest valdkondadest. Niisiis, pöörake tähelepanu sellele, mis teile vaikusehetkedel ilmutatakse. Paistab, et plaanisite alateadlikult kohtuda just nii ja sel hetkel. Sinu süda liigub millegi poole. Niisiis, andke endale luba avastada maagia, mis selles intuitiivsuses peitub. Suhtes Kaladele on näidustatud taassünd. Jaanuar 2022 annab teile võimaluse reeglid uuesti üle vaadata ja loobuda vanadest üksteisega suhtlemise viisidest, mis hoiavad teid pimeduses. Pidage meeles, et kõik algab iseendast. Mida rohkem te omaenda varjude kaudu töötate, seda rohkem kergust kogete oma partnerluse kaudu.

Jõukristall: Seotud Kreeka jumalanna Selenega, puhastab seleniit energiablokeeringud, tuues samal ajal meie ellu leebe ja kaastunde.

Kui teil tekkib küsimusi või soovite leida enda jaoks parima lahenduse siis helistage 900 1727.

 

 

tõlgitud: https://www.vogue.in/horoscope/collection/love-horoscope-2022/