Kokkusattumused ja juhused


Kokkusattumusi ja juhuseid kui selliseid ei ole olemas. Iga asi ja iga inimene on saadetud meie ellu kindlatel eesmärkidel.

Inimesed, kes on saadetud meie ellu on saadetud meile kas mingiks elu õppetunniks või siis suunama meie tulevikku või saatust.

Mõni neist jääb meie ellu vahel viieks minutiks.See viis minutit jääb aga meile meelde terveks eluks. Selle lühikese ajaga sai tema eesmärk meie elus täidetud. Mõned aga jäävadki terveks eluks ja tihedaks saatjaks. Ei ole vahet kas meile meeldivad need persoonid või mitte. Neil on oma koht ja ülesanne täita meie eludes.

Me ei leia juhuslikult näiteks maast raha. Me leiame selle, kuna keegi kaotas selle. Samuti ei saa me süüdistada juhuslikus kokkupuutes haiguste ja viirustega. Me ei saa süüdistada teisi, kui oleme jäänud haigeks. Jah, me saame teha etteheiteid, aga mitte süüdistada.

Ikka ise saame ainult hoolt kanda endi eest. Toome näiteks hetkese Koroona viiruse. Ei ole ka see viirus juhuslikult mööda maailma laiali levinud. Keda saame me süüdistada? Saame teha taas ainult etteheiteid. Seda hoolimatuse ja ebaaustuse eest ligimeste vastu.

Kuigi siin on ka positiivset külge selles kõiges. Me õpime läbi selle negatiivsuse taas austama, armastama ja kokku hoidma. Õpime olema taas paremad inimesed kui olime seda eile. On palju näiteid ja aspekte mis kinnitavad, et kokkusattumusi pole olemas. Enne kui hüüame välja sõna: Kokkusattumus või Juhus, tasub kaaluda asjaolude detaile.

Uskuge, igal asjal on mingi põhjus. Kui me oskame näha sündmuste tuuma, siis oskame luua endile ka parema tuleviku.

Kui soovite ennustust või teil on küsimusi eel toodud teemaga, siis võime selle kaartide abil lahti seletada helistades numbril 900 1727 ja valides 16.

Igasse päeva päikest soovides,

Ennustaja Joselin.