Kolmanda silma suudlus: suudlus laubale jagab väge, energiat ja armastust.


Enamasti suudleme me oma lähedasi põsele ning oma armsamaid suule või kaelale. Otsaesine on piirkond, mis satub su huulte alla tõenäoliselt harvem. Ometi on just see piirkond, mille suudlemine loob inimeste vahel võimsa ühenduse.

Kolmas silm on uks meie hinge sügavustesse ja see võib juhatada sinu hinge kõrgematesse reaalsustesse. See punkt asub otse laubal, kulmude vahel. Kolmandat silma on võimalik oma tahte alusel avada, kuid vahel avaneb see ka ise väliste ja sisemiste õigete tegurite kokkulangemisel. Kedagi laubale, kolmanda silma piirkonda suudeldes, kingime me suudluse vastuvõtjale sisemise kirgastumise tunde. See on armastuse, hoolimise ja soojuse tunde jagamine otse meie keha ühte olulisemasse punkti.

Isegi kui me ei teadvusta endale, miks me seda teeme, miks me valime kedagi just laubale suudelda, siis on see meie alateadlik sisemine valik jagada suudluse saajale endast positiivsust ja väge. Samal põhjusel, et see piirkond on väga tundlik, tuleks vältida negatiivsete inimeste poolt suudluse vastuvõtmist kolmanda silma piirkonda. Just sealtkaudu pääseb ka kõik ebasoovitav meie paremini ligi.

Vanemad suudlevad “head ööd” soovides oma lapsi laubale. See on alateadlikult tehtav õige liigutus, kuna kolmandale silmale jagatud suudlus aktiveerib melatoniini tootmist, mis aitab tuua sügava ja rahuliku öö une.

Kui soovid ka ennustust ja täpsemat infot teema kohta

Helista 900 1727 ja vali number 27.

Palju päikest südametesse soovides

Ennustaja Artos