Kolmekuningapäeva mõjud I


Kolmekuningapäeva on tähistatud nii kristlikus kontekstis ning samuti kaasnevad sellega ka rahvatraditsioonid. Kuigi eestlaste seas pigem vähe tähistatud, on kolmekuningapäeva peamisteks märksõnadeks kolm tarka, jeesuslaps, aastavahetus. Need märksõnad on väga suure tähendusega ning eelkõige tähistavad kõige uue algust. Sündi, muutust ühest olekust teise, uut aastanumbrit jne.

Kolm tarka esindamas meie alateadvust, meie enesetunnetust siin ja praegu ja meie kõrgemat mina ning üliteadvust. Seda püha tuntakse ka kui komandaid jõulusid. Kuna seda päeva tuntakse ka kui jeesuse ristimise päeva, on veerituaalid ja kirikuga seonduv olulise tähtsusega. Veerituaalid võiksid olla kesksel kohal ka meie igapäevategevustes kuna see aitab meil saavutada iseendaga suuremat kontakti.

Tee väelilledest vannivesi, valmista endale värskendav hüdrosool sprei või lihtsalt visualiseeri koske, mis kõk su mured ära uhub. Kui aga tunned, et ikkagi sooviksid oma muresid jagada, nõu saada ning leida lahendusi, siis sobib praegune aeg selleks väga hästi.

Helista numbril 900 1727 ja vali 15, Amara.

Seniks aga soovin Sinule kaunist uut alanud aastat ning suuri kordaminekuid,

Ennustaja Amara