Kuidas armastust koju kutsuda.


Kodu, mis on tulvil armastuse energiat, tekitab hubase ja armsalt sooja tunde südamesse. Kui meie elus on armastust puudu või sooviksime veel rohkem armastust oma ellu, siis saame armastust oma ellu rohkem kutsuda, kui seame oma kodu vastavalt oma südamesoovile.

Armastuse kutsumiseks ei pea alati tegema väga suuri muudatusi ja vahest piisab ka mõnest väiksemast ümberkorraldusest. Näiteks kui sul on seintel pildid, siis kas piltidel on kujutatud inimesi sellistes olukordades, mis kutsub armastust?

Kui sul on seintel pildid inimestest, kes on üksinda, siis võiks mõelda piltide asendamisele piltidega, kus on kujutatud inimesi just sellistes olukordades nagu soovid ennast näha.

Kui sa oled huvitatud romantilisest armastusest, siis piltidel võiks kujutada inimesi sellistes suhetes või kui on tegu abstraktsemate piltidega, siis piltidelt tulev energeetika võiks olla vastavuses sinu südamesooviga.

Kui sa elad üksinda, siis võibolla oled oma kodus seadnud mööbli nii, et ruumi on ainult ühele inimesele. Kohati on see mugav ja vahest ka vajalik, aga kui sa soovid rohkem armastust oma ellu, siis tuleb kasuks oma kodu seada vastavalt sellele.

Võibolla on sul söömiseks koht ainult ühele? Kui sa otsid partnerit, siis tasuks kodus teha muudatused selliselt, et vähemalt kahele inimesele oleks koht. Samasugune loogika kehtib muidugi ka magamistoale.

Kodu üldist energeetikat, mis meelitaks armastust ligi, on võimalik muuta näiteks kodus olevate esemete värvusega, mis harmoneeruvad sinu soovitud armastuse energeetikaga. Kui sa otsid rohkem kirglikke suhteid, siis võiks värvid olla ka julgemad.

Kui sa otsid partnerit kellega koos pere alustada, siis võiks värvid vastavalt sellele valida. Näiteks küünalde ja muude väiksemate sisustus elementidega on võimalik kodu muuta kas hubasemaks või romantilisemaks.

Kodu sisustamiseks võib kasutada erinevaid armastuse teemadel silte, mille sõnum võiks olla vastavuses sinu südamesooviga. Kõige parema energeetilise mõjuga on muidugi just enda kätega valmistatud sildid, mis on kujundatud just vastavalt sinu energeetikale ja sinu soovide järgi.

Kui sa ise ei soovi silte valmistada, siis vali sildid, mis tekitavad sinus just selle armastuse tunde südamesse, mida soovid oma elus rohkem tunda. Kui sa lased ennast vabaks ja lubad ennast tunnetel juhtida, siis tunnetad kõige paremini, mis sobiks sinu koju ja kutsuks rohkem armastust sinu ellu.

Kodu üldist energeetilist vibratsiooni tõstes ning pannes rõhku just armastuse energiale, avad end energeetiliselt ning armastus leiab oma tee sinuni oluliselt kergemini.

Kui sa soovid ennustust või sul on mure armastuse teemal,

siis helista mulle 900 1727 ja vali 11.

Ennustaja Janelle.