Kuidas kaitsta ennast ja oma kodu halbade soovide eest


Kui sa omandad oskuse kaitsta ennast teiste inimeste halbade soovide eest, siis on sul võimalik oluliselt kergemalt oma tahte järgi elada ning ka oma kodu energeetiliselt puhtana hoida. Mõnikord on halvad kavatsused silmnähtavad ning ei jäta eriti ruumi kahetimõistmiseks, kuid kõige ohtlikumad on just nende inimeste halvad soovid, keda me kas usaldame või ei soovi inimest näha sellisena nagu ta on.

Kui me ei näe või ei soovi näha inimese tegelikke kavatsusi ja olemust, siis on võimalik teisel inimesel meie tahet oluliselt mõjutada ning seeläbi võib meie elutee võtta hoopis teistsugused pöörded. Alati ei pea inimene isegi pahatahtlik olema – piisab täiesti ka egoistlikust inimesest, kes arvab, et tema teab paremini.

Kui inimesed suhtlevad omavahel, siis tekivad energeetilised sidemed ning kui nüüd teine inimene leiab üles sinu nõrgad kohad ja hakkab seeläbi oma tahet sulle peale suruma, siis võib see sinu elu väga oluliselt mõjutada. Kui sa tunned, et võid sellises olukorras olla, siis on väga oluline kõik energeetilised sidemed purustada.

Mõnikord kutsume oma koju pahaaimamatult inimesi, kelle soovid ei ole just kõige paremad või ei ole kooskõlas meie tahtega. Halvimal juhul oleme ka koos einestanud või kingituse vastu võtnud. Toidu jagamisel muutuvad energeetilised sidemed tugevamaks ning kui sa tead ette, et inimesel on sinu suhtes halvad kavatsused, siis tuleks ühist söömist vältida. Kui sa oled võtnud vastu kingituse ning kingitud ese on pidevas kasutuses, siis tekib sellest väga tugev energeetiline side.

Kõige lihtsam viis energeetilise sideme purustamiseks on kingitus ära visata või kui kingitus on hinnalisem ning niisama ära viskamine tundub halb, siis tuleks kingitus energeetiliselt puhastada ja näiteks kinkida mõnele abivajajale. Mõned inimesed suudavad energeetilise sideme purustada ka kingitust alles hoides, kuid see on pigem erand.

Enda ja oma kodu energeetiliseks kaitseks kasutavad inimesed väga palju erinevaid vahendeid kuid kõige olulisem on meeles pidada, et kui me näeme inimesi sellistena nagu nad on, siis oleme energeetiliselt võimelised ennast õigel hetkel kaitsma ning saame kergemalt elada vastavalt enda tahtele.

Kui sa soovid ennustust või soovid selgust mõne inimese kavatsuste kohta sinu suhtes, siis helista mulle 900 1727 ja vali 13.

Ennustaja Sof.