Kuidas ma saan oma suhet parandada?


Kui küsid endalt: Kuidas ma saan oma suhet parandada?”. Siis aitab sind tarokaartidega laotud suhteanalüüs, mis annab praeguse partnerluse läbimõeldud ja põhjaliku ülevaate.
Suhteanalüüs kaartidega süveneb romantilise liidu üksikasjadesse, andes täieliku ülevaate sellest, mis töötab, mis mitte ja mida saate selle nimel teha.
Suhtes on väga oluline omavaheline emotsionaalne dünaamika ning seda väga intuitiivsel tasandil. Analüüs käsitleb suhteprobleeme keskendudes erinevatele teguritele, mis mõjutavad kahe inimese dünaamikat. Samas paljastades ka kõik isiklikud probleemid, mis võivad mõjutada sinu võimet armastust anda ja vastu võtta.
Vastused saavad küsimused “kes”, “mis” ning “miks” ja “kuidas”. MIks sa oled selline, nagu sa oled antud suhtes ja miks on sellised ootused ja standardid. Milliseid õppetunde saad täna õppida ja milliseid samme tuleks astuda järgmisena. Mis on sinu pikaajalise armastuse potensiaal?
Läbi tarokaartide suhteanalüüsi saab avastada rahuldustpakkuva ja püsiva suhte saladust ning suunata sind sinu parima suhte poole.
Helista ning aitan sul suhte saladuseloori taha pilku heita!
Ennustaja Gle
Telefon 900 1727
Valik 18