Kuidas universum meiega suhtleb? osa 2


Jätkame eelmisel korral alustatud postitust sellest, mis viisil universum meiega suhtleb,

kuidas meile vastata võib ning mis viise selleks kasutab.

 

  1. 6. Sõna või lause kaudu, füüsilise märgi kujul – sõna , mis kordub, juhuslikult nähtud

lause, mis tundub üks-ühele sinu olukorra või küsimusega sobivat ( nn Facebookis nähtud postitus) See võib olla nt välireklaami kujul ning soovitada sulle puhkust või muutust jne – oluline on see – kui pilk jääb kuhugi juhuslikult pidama, siis sinuga püütakse suhelda.

 

  1. 7. Unenäod on võimas viis inimesele sõnumi saatmiseks – mõnikord on see täiesti täpne ning üheti mõistetav kuid vahel tuleb osata avada sümboleid unenäos. Unedes võib vastus olla nn kõverpeeglis kuid hea on unenägu üles kirjutada, kui tunned, et see midagi tähendas. Tähenduslik unenägu on tihti väga intensiivne ning oluline sellest jääb ka meelde. Hea oleks tähele panna ka seda, mis tunde see sinus tekitas. Ka korduvad unenäod ja nn hirmuunenäod on tähenduslikud ning tuleks endale lahti mõtestada.

 

  1. 8. Loodusest saadud märgid ja sümbolid – värvid, loomad, kivid, suled, lilled jne, ootamatu tuuleiil, juhuslikult sinu ette kukkuv leht. Sinu teele ette jääv valge sulg on otsene sõnum inglitelt.

 

  1. 9. Tugev teadmine või sügav tunne millegi kohta – lihtsalt teadmine, et midagi on õige või vale, ohutunnetus, sisemine kindlus millegi suhtes. Olukord kus sa ei mõista miks sa just nii tunned või tead aga kõik selles tundub nii õige on kindel märk universumilt ja sinu juhtimine nn teele, mis sulle vajalik on.

 

  1. 10. Asjad ja esemed – kogemata riiulist maha kukkuv ese, millegi leidmine, mille olid unustanud või mida otsisid, mingi objektiga suhestumine ning esemed mis toovad esile nostalgia või mälestuse minevikust või toetavad mingit uut mõtet või ideed, mis sinus tekkinud on. ( nt kellegi pildi leidmine, keda sa näinud ei ole, ootamatu kingitus raamatu näol, mis annab vastused sind piinavatele küsimustele jne)

 

  1. 11. Takistused, viivitused – mõnikord ei pruugi need midagi tähendada kuid tihti püütakse sind hoiatada millegi eest või pole selleks tegevuseks või otsuseks lihtsalt veel õige aeg. Kui selliseid takistusi on mitmeid, siis võiks universumi kuulata ning püüda leida muu lahendus.

 

Universum on kõikvõimas ning on ju ka ütlus, et kes küsib siis sellele antakse – mõnikord tuleb vastus kujul, mida me ei oodanud, vahel kinnitab meie enda tundmust kuid vastus tuleb – varem või hiljem.

 

Helista 900 1727 ja vali 17 ning saa kinnitused , mida vajad – Ennustaja Roosi