Kuidas välja tulla põgeneja – tagaajaja suhtest ja olla avatud stabiilsele suhele?


Mõlemad, nii põgeneja kui ka tagaajaja, soovivad sama tunnet – olla armastatud ja armastada. Mõlemad põgenevad samast tunde eest – olla haavatud ja mitte aktsepteeritud nagu nad on. Armastus ei ole emotsioon, seega põgenetakse mitte inimesest, vaid emotsiooni eest, mida teine inimene sinus tekitab.

Seega, asi ei ole inimeses, vaid sinu oskuses aktsepteerida seda emotsiooni, sellele hinnangut andmata. See emotsioon võib sulle meelde tuletada tagasilükkamist, hülgamist, mittevajalikkust… Mida sa tundsid kogu oma elu. Kui sa jätkad jooksmist või oled pealetükkiv partneri suhtes, siis sa toidad seda emotsiooni, mis teeb suhtele veelgi rohkem halba.

Peatu, ära reageeri, tunneta, lase kehal seda emotsiooni tunda, ela seda emotsiooni, võta see omaks ja vaata, kuidas teie dünaamika muutub. Ta võib su elust lahkuda, ära jälita. Oled oma tsükli lõpetanud. Ta võib jääda ja pühenduda rohkem tõsisemale suhtele. Tubli, ka niipidi oled oma tsükli lõpetanud.

Mismoodi see läheb – me kunagi ei tea ja ära püüagi teada! Soovid oma suhtes rohkem selgust, helista mulle 900 1727 ja vali 22.

Ennustaja Mirell