Kummitused, poltergeistid ja muud kutsumata külalised sinu kodus


Kutsumata külalised võivad endast märku anda väga erineval moel. Sammud, ebatavalised helid ning avanevad uksed, on vaid mõned üksikud näited sellest kuidas endast märku antakse. Võib ette tulla ka agressiivseid külalisi ning nemad loobivad asju või annavad muul ebameeldival moel märku oma meeleolust.

Mõnikord võivad traagilised sündmused jätta eluruumi väga tugeva energeetilise jälje. Sellisel juhul võib eluruumis palju paranormaalseid nähtusi olla ning eluruumi energeetikat tuleb hoolikalt puhastada ning enamasti saab siis elu normaalsel viisil jätkata.

Üks kõige ebameeldivamaid nähtusi kodus on poltergeist. Poltergeisti all mõeldakse agressiivset vaimu või muud agressiivset paranormaalset nähtust. Väga tihti on poltergeisti taga allasurutud emotsioonid, mis manifisteeruvad negatiivse energiana, mis omakorda lõhub või lennutab asju.

Allasurutud ning väljendamata viha ja raev on väga võimsad emotsioonid ning kui inimene on sunnitud nad allasuruma, siis võivad nad väljenduda paranormaalsete nähtustena. Sellisel juhul ei ole abi energeetilisest puhastamisest vaid tuleb emotsioone turvaliselt väljendada.

Inimhinged võivad samuti agressiivselt käituda kuid väga tihti ei ole nad mitte pahatahtlikud, vaid proovivad endast märku anda ning vaatamata sellele, et kogemus nendega on hirmutav, ei ole eesmärk sulle halba teha.

Peale surma tajuvad ja näevad hinged asju teisiti ning hirmutava kummituse taga võib hoopis peituda armastav lähedane, kes tahab sind hoiatada või abistada.

Kui sa teed oma kodus pilte ning märkad piltidel ümmargusi kummalisi poolläbipaistvaid objekte ehk orbe, siis nende kohalolu võib jällegi viidata erinevatele nähtustele. Mõnikord on orbide sees ka näod. Orbid võivad olla nii hinged või ka lihtsalt energiakogumid.

Kui kodus on palju negatiivset energiat, siis võib piltidel väga palju tumedaid orbe olla. Kui sulle hakkavad piltidel silma kummalised valgussähvatused, millel ei ole loogilist põhjendust, siis need on enamasti lähedaste hinged või muud heatahtlikud külalised.

Kui sa soovid ennustust või sul on mure kutsumata külalistega,

siis helista mulle 900 1727 ja vali 11.

Ennustaja Eeva.