Kuuloomise vägi manifesteerimiseks


 

Iga kuufaas toob oma ainulaadse energia, kuid võib-olla ükski neist ei too endaga nii tugeva manifesteerimisvõimega kui noorkuu. Peatselt saabuv kuufaas pakub meie kavatsuste ja soovide jaoks tühja lõuendit. Saame kasutada kuuloomise energiat selleks, et avaldada positiivseid muutusi meie elus.

 

Noorkuu tähistab kuutsükli algust, kui kuu nägu on varjus. See pimedus sümboliseerib uute alguste potentsiaali, ning see on ideaalne aeg kavatsuste seadmiseks ja unistuste elluviimiseks. Noorekuu energia rakendamine algab selgete ja konkreetsete kavatsuste seadmisest. Mõtle nendele kavatsustele kui seemnetele, mida istutad kuutsükli viljakasse mulda. Võta aega, et mõelda oma eesmärkidele, soovidele ja muutustele, mida soovid oma elus avaldada.

 

Kui noorkuu ajal kavatsuste seadmine on võimas, on oluline ka tegutseda. Manifesteerimine ei seisne ainult muutuste soovimises; see tähendab aktiivset tööd oma eesmärkide nimel. Koos kuuloomise energiaga pakun Sulle selgust ja motivatsiooni selles mida vajad esimeste sammude tegemiseks oma unistuste poole.

 

Aeg on seemneid istutada ja lasta oma saatusel õitseda!

 

Helista 900 1727 ja vali 13

 

Ennustaja Iara