Lähedus ja tänapäeva ühiskond


Kui tihti oleme me tabanud ennast mõtetega suhete juurest olgu siis tegu kaaslase, perekonnaliikmete või hea sõbraga. Suhted on meie elus fundamentaalse tähtsusega ning see on juba evolutsioonipõhiselt nii. Inimene sünnib siia maailma baasvajadustega millest üks ja peamine on lähedusevajadus ning juba esimestest elupäevadest hakkame me selle poole püüdlema, seda otsima. See on nii sellepärast, et sellest sõltub meie ellujäämine siin maailmas.

Kasvades tekivad meie elukogemuste baasil ka erinevad uskumused, mõttemustrid, toimetulekumehhanismid ja lõpuks- käitumismustrid. Seda teadvustades saame mõtiskleda millised on meie suhted välismaailmaga ja kuidas ümberkaudsed suhtuvad meisse. Tihtipeale märkame ka mingeid sarnaseid olukordi oma eludes kordumas ning mõtleme, miks see nii võiks olla.

See on nii just eelpool mainitud põhjustel ja seda teadvustades saame hakata tegema endaga teadlikult tööd. Sellel teekonnal võivad Sinule abiks olla nii kaaslased, sõbrad, perekond kui ka terapeudid, ennustajad vt selliste valdkondade töötajad kes tegelevad, igaüks omal moel, inimese vaimse tervise parendamisega.

Kui sa tunned, et sinu elus on palju konflikte, möödarääkimisi või ei ole ehk piisavalt tuge, hellust ja lähedust ning püsivate ja rõõmu pakkuvate suhete loomine on Sinu jaoks keeruline siis helista ning koos saame läheneda asjadele erinevate vaatenurkade alt ning tulla uudsetele lahendustele.

Helista numbril 900 1727 ja vali 15.

Tervitades

Amara