Loe kuidas veebruari täiskuu sinu horoskoobimärki mõjutab


Jäär:

Romantikategur teie elus kogub tuure, inspireerides teid oma sõnades ja tegudes poeetilisemaks muutuma. Võib-olla tähendab see, et soovite oma puhkust planeerida. Võib-olla tähendab see, et soovite lugeda midagi romantilist. Käituge romantiliselt, mida iganes see teie jaoks tähendab.

Sõnn:

See on isikliku järelemõtlemise aeg, millal otsustate, millist teed mööda soovite kõndida. Kuigi kasv on vajalik, tundub transformatiivse energia omaksvõtmine eriti keeruline, sest evolutsioon võib olla raske kõigile – eriti sulle, Sõnn.

Kaksikud:

Võib juhtuda, et teil on aeg võtta ette uus hobi või kireprojekt ja sellelt tähelepanu kõrvalejuhtimine on just see, mida vajate. Suunake oma energia tervislikule projektile, mis pole seotud teie tööga. Võite tunda uut energiat.

Vähk:

Igatsete praegu lisaturvalisust, mistõttu võite leida end rohkem kui kunagi varem sõpradele toetumas. Teie sõbrad on lõbutsemiseks, kuid ka selleks, et teid toetada.

Lõvi:

Praegu pole õige aeg varju jääda. Ausalt ja südamest rääkimine on otsustava tähtsusega, et võimaldada teistel endast selgelt aru saada.

Neitsi:

Keskenduge selle täiskuu ajal endale. Kui saate, joonistage meditatiivne kuum vann lavendliga (teie sodiaagimärgi olemus), et vabastada oma mõtted ärevusest. See annab teile võimaluse oma meeli noorendada ja energiat rahustada. Või võtke pikk ja kuum dušš –aeg iseendaga.

Kaalud:

Hinda täiskuu ajal oma lähedasi. Need, kes on osutunud parimateks, väärivad palju armastust.

Skorpion:

Täiustage oma sotsiaalmeedia kontot ja jätkake samas vaimus. Võib olla hea aeg kandideerida teistele ametikohtadele, et arendada oma karjääri.

Ambur:

Teie vaated muutuvad ja arenevad praegu, mis annab teile võimaluse näha asju uuest vaatenurgast. See on igavesti tõde otsiva Amburi jaoks normaalne. Mida rohkem lubate endal oma meelt avada, seda lihtsam on muutus.

Kaljukits:

Usalda oma sisetunnet. Võite avastada tõdesid, milleks te pole valmis. Olge valmis laskma oma intuitsioonil ja kaasasündinud teadmistel eristada, keda võite usaldada, keda mitte.

Veevalaja:

Sa ihkad seltskonda. Planeeri õhtune väljasõit, et suhelda oma sõpradega hingelähedasel tasandil. Te ei vaja lihtsalt seltskonda, vaid sisukat vestlust.

Kalad:

Ära lase oma igapäevastel rutiinidel ega asjadel kuhjuda. Koostage ülesannete nimekiri olulistest asjadest, mida peate alustama ja lõpetama, et eluga sammu pidada. Kui alustate kohe, leiate, et pisut organiseeritust võimaldab teil oma ülesandeid rekordajaga ette võtta ja need lõpule viia.

Kui soovid teada kuidas veebruari täiskuu just Sind mõjutab ja kuidas oleks mõistlik toimida, siis helista 900 1727 ja saa vastused oma küsimustele.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.today.com/life/astrology/full-moon-in-leo-february-2023-astrology-meaning-rcna68580