Loomad kaitsevad negatiivse energia eest.


Loomad tajuvad maailma teisiti kui inimesed – nad tajuvad maailma tunnetades. Võibolla oled tähele pannud, et kass soovib magada haige koha peal? Või näinud, et koer vaatab kummaliselt ühte kohta ja uriseb? Loomad tunnetavad erinevaid energiaid ning ka vaimolendeid ja annavad sellest ka mõnikord märku.

Kui sul on koduloom ja sul on temaga hingeline side, siis annab ta sulle tihti märguandeid. Kas sa tema märguannetest aru saad või tähele paned, sõltub sinust. Kui sul on kass, kes sulle kaissu tuleb, siis valib ta enamasti magamiseks koha, kus on kõige rohkem negatiivset energiat. Kassid suudavad edukalt negatiivset energiat neutraliseerida ning omavad seega ravivõimet. Muidugi ei ole kõik kassid sellised, aga kui sind on õnnistatud loomaga, kellega sul on side, siis võid kindel olla, et ta tahab sinu eest hoolitseda.

Mõnikord võib juhtuda, et sul on mõni kehaosa haige ning sa ise ei ole sellest teadlik. Kui loom magab selle kehaosa peal, siis proovib ta negatiivset energiat neutraliseerida. Mõnikord on võimalik nii avastada ka mõni haigus ning õigel ajal raviga tegelema hakata. Lisaks haigetele kohtadele võivad loomad magada ka tšakra peal, mis on kas blokeeritud või muul viisil kahjustatud.

Kui sinu kodus on vaimolendid, kes võibolla pole kõige paremate soovidega, siis hakkavad loomad enamasti kummaliselt käituma. Urisemine on kõige tüüpilisem viis kuidas näiteks koerad ja kassid näitavad välja ebamugavust. Kui vaimolend on negatiivne ning tekitab loomale ebamugavust, siis urisemine või ära jooksmine, on tavaline käitumine loomade poolt.

Neutraalsete või heasoovlike vaimolendite korral võid märgata, et loom vaatab ühte kohta pidevalt. Samuti ei ole haruldane näha, et loom nagu jälgiks kellegi lahkumist või liikumist toast ning inimsilmale ei ole midagi näha.

Kui sinu loom peaks hakkama käituma väga agressiivselt nähtamatu olendi suunas, siis püüab ta sind kaitsta nii nagu loomad ikka oma peremehi kaitsevad.

Lisaks nähtamatutele olenditele tajuvad loomad ka väga edukalt teiste inimeste suhtumist sinusse. Loomad väljendavad ennast vastavalt sellele, mida nad tunnetavad ning nad teevad seda otse ja puhtalt. Kui sinu loom käitub tavapäratult agressiivselt mõne inimese suhtes, siis võid segadusse sattuda.

Tasub meeles pidada, et loomadel puuduvad inimestele omased käitumisnormid ning nad väljendavad ennast ilma häbita või tagajärgedele mõtlemata. Sinu lemmikloom tajub tunnetades teiste inimeste kavatsusi ning sinu eest peidetud mõtteid. Ta tahab sulle märku anda ja hoiatada halbade kavatsustega inimeste eest.

Koerad ja kassid on kõige levinumad lemmikloomad, kuid kõikidel loomadel on sarnased võimed. Kui sinu lemmikloomaks ei ole koer ega kass vaid keegi muu, siis suure tõenäosusega kaitseb ta sind negatiivse energia eest täpselt samamoodi.

Kui sa soovid ennustust või nõu, siis helista mulle 900 1727 ja vali 11.

Ennustaja Eeva.