Loomejõud


Me kõik loome igas päevas, igal ajahetkel. Oleme looja nägu ning tema armastuse ilming. Mida soovid Sina luua? Kas mõtiskled selle üle ja toimid läbi oma intuitsiooni, kõrgema tahte ning hingeplaani või manifesteerid sa oma alateadvusest tulenevaid olukordi?

Energia on kõigile kättesaadav resurss seega kasuta seda selleks, et panna oma hing laulma. Praegusel ajal on hea tegeleda joonistamise, maalimise, laulmise, jooga ning tantsuliste tegevustega, eriti toetab loometegevus mida saab väljendada füüsiliselt ja mille imelisi tulemusi näed juba täna ja kohe nagu näiteks trenn, erinevad näiteringid, workshopid.

Enda maandamiseks saab ka kasutada erinevaid joogatehnikaid, suundasid on väga palju! Avastama kutsub ennast häälejooga, naerujooga ja kõik mis on elujaatav. Hommikuti ja õhtuti on aga hea teha Pranayama’t. Pranayama on joogapraktika mille käigus keskendutakse hingamisele. Prana tähendab “Elujõudu” ja Yama tähendab kontrolli saavutamist. Joogas on hingamine seotud elujõuga ning Pranayamat praktiseerides paned sa endas liikuma Shakti energia ja tõstad vibratsioonilist taset. Hatha jooga praktikas tuntud hingamisest on räägitud iidsetes pühakirjades, Patanjali joogasuutrates ning Bhagavad Gitas. Keskkonnal on väga oluline roll meie elus, jälgi hetkeks oma ümbrust, kas see toetab sinu olemust?

Kas see inspireerib sind tegudele? Kui jah, siis suudad luua kergusega ning sinu looming leiab ka oma koha sind ümbritsevas. Suvi on õige pea läbi ning käes sügis, aastaajad vahetuvad ja ka meie sisemaailm on pidevas muutumises. Sügis toob endaga kaasa palju uut, võta see vastu tänumeeles ning loo iga uut päeva kire, õnnetunde ja rahuloluga.

Põnevaid uusi algusi soovides, Amara

Tel 900 1727 valik 15.