Magnettormilise nädala sõnumid 21.09. – 27.09.2020


Sel nädalal ootab meid ees emotsioonide ja energeetika kõikumised ühest äärmusest teise. Üks hetk saadab meid edu ja järgmisel hetkel kaob meie silmist. Inimesed on ootamatud ja võivad igat üht üllatada. Emotsionaalselt üks hetk võid kogeda rõõmu ja järgmisel hetkel tekivad kahtlused. Me võidame ja kaotame ehk oleme üles-alla emotsionaalsel rattal. Miks on kõikumine nii suur?

Mitu põhjust- nimelt avaneb energeetiline kosmiline portaal ja toimub magnettorm. Mis see tähendab ja kuidas see meid mõjutab? Me saame kogeda sel nädalal kui kiiresti võib igaüks meist oma ellu midagi luua või tagasi lükata. Nimelt meie mõtted ja emotsioonid loovad meie keskkonda järgmisel nädalal täiskiirusel. Näiteks hommikul ärgates rõõmu tundes võib äkki tööl tulla suurepärane pakkumine.

Kui päeva jooksul midagi juhtub ja me hakkame rõõmule vastand tunnet kogema ja liikuma ainult negatiivse poole ehk ennast saboteerima, siis õhtuks võib olla see pakkumine aegunud või läinud kellelegi teisele. Meie mõtted ja emotsioonid on järgmisel nädalal võimsad oma sisemaailma peeglid, mis osadele võib frustratsiooni tekitada. Aga kui me õpime iseenda mõtteid ja emotsioone juhtima, siis võime kogeda väga suurt küllust ja rahulolu, mis ootab meid vaid nurga taga.

Inimesed jagunevad mitmeks sel nädalal kuid kõik otsivad vabadust. Ühed hakkavad võimaluste poole liikuma ja tänu portaali avanemisele nende sagedus tõuseb võimsalt. Need inimesed on valmis ka uut ja küllusliku vastu võtma, kui nad teevad selleks sisemise otsuse, jätavad mineviku koos haavadega ja liiguvad ilma pagasita edasi omal vabal tahtel.

Teised hakkavad põgenema näiliselt vabaduse suunas ja võivad kogeda veel tugevamalt oma puhastamata haavu ja minevikku. See on tugev märk edasiliikumiseks. Siit oluline sõnum, et see hetk kui tunneme ennast eriti kätest ja jalgadest seotuna, siis mitte vastu rabeleda ennast vigastades vaid lõõgastuda ja teha sügav otsus lihtsalt neist köidikutest lahti lasta. Alati piisab vaid sügavast otsusest koos kerguse tundega.

Nädala soovitus: Jäta maha minevik, mustrid ja harjumused mis ei teeni sind ja mida sa ei taha endaga tulevikku kaasa võtta. Ole täiesti aus iseendaga ja otsusta mida sa tegelikult tahad.

Sageduse tõstmiseks praktiseeri tänulikkust ja armastuse jagamist iseendale ja lähedastele.

Kui Sinu sees on segadus, vastamata küsimused või keskkond on mittetoetav, siis võta minuga julgelt ühendust.

Ennustaja Sildare helista 900 1727 valik 33.