Mai täiskuu (15. ja 16 mai) ehk lillekuu on aeg uuteks algusteks ja intensiivseks evolutsiooniks.


Täiskuu maikuus on üks ilus kevadine sündmus, mida oodata. Kuigi iga kuu täiskuu võib tunduda sarnane, on neil kõigil oma nimed ja päritolulood. Igakuine täiskuu vaatamine võib olla silmiavav kogemus, eriti kui arvate, kuidas see võib teie elu ja tulevikku mõjutada. Uurige lillekuu päritolu ja seda, mida see astroloogi sõnul iga sodiaagi jaoks tähendab.

Millal on 2022. aastal täisõieline kuu?

Lillekuu on haripunktis esmaspäeval, 16. mail 2022 kell 12.14 (ET).

Mis märk on lillekuu mais?

Mai lillekuu jääb Amburisse.

Mis on lillekuu vaimne tähendus?

Astroloogiliselt on lillekuu kindlasti intensiivne. “See kuu palub meil olla haavatavad, et saaksime enda ja teistega intiimsemaks muutuda.” Ta jagab ka, et käes on aeg loobuda sellest, mis sind ei teeni, lisades: “See kuu on võimalus minna teisele poole ning jätkata laienemist ja arenemist. Selle kuu nimi on sobiv, sest iga lill saab alguse seemnest, mis on maetud pimedasse ja niiskesse mulda. Loodus teab, et pimedusel on oma eesmärk ja see viib teid valguse juurde.”

Mida lillekuu sodiaagimärkide jaoks tähendab?

 • Veevalaja: Vaadake tähelepanelikult, kuidas teid sel kuul võetakse, ja veenduge, et see on see, mida soovite. See on ka karjääri edendamise kuu.
 • Kalad: olge ja kriimustage see reisisügelus sel kuul, sest on aeg seiklusteks. Praegu on aeg oma õppimist edasi arendada, nii et võiksite kaaluda ka tundide võtmist, et õppida midagi uut.
 • Jäär: see lillekuu on Jäära jaoks ideaalne aeg keskenduda sisemisele tervenemisele. “See on hea aeg teraapiaks või muuks tööks, mis aitab alateadvuses orienteeruda,” lisab ta.
 • Sõnn: Sõnn peaks sel kuul keskenduma oma suhetele. Kõik teie intiimsed üks-ühele suhted väärivad teie tähelepanu ja hoolt.
 • Kaksikud: Heitke pilk oma vaimsele ja füüsilisele tervisele sel kuul ja mõelge, “kuidas soovite olla maailmale kasulikud”.
 • Vähk: loovus võib sel kuul särada, Vähk. Sukelduge oma kirgedesse ja laske neil võimust võtta, sest kunagi ei tea, kuhu need teid viia võivad.
 • Lõvi: See kuu puudutab Lõvide jaoks teie koduelu. See intiimne ruum vajab kultiveerimist ja armastust, seega vala oma energia sinna.
 • Neitsi: vaadake, kuidas te sel kuul teistega suhtlete, see kuu “võib mõjutada ka suhteid õdede-vendadega”, kui teil neid on.
 • Kaalud: Mai võib olla Kaalude jaoks lihtsalt rahalise edu kuu. Kas see toob kaasa rahalise edu või lihtsalt hiljutise rahalise pinge väljaselgitamise, jääb veel näha.
 • Skorpion: Lillekuu maikuus “palub Skorpionil tervitada kõiki teie osi. Samuti on aeg keskenduda oma enesetundele ja identiteedile.
 • Ambur: Ärge kartke lillekuu ajal üksi aega veeta. Üksindus võib teile head teha ja energiat laadida, aidates samal ajal teie elutempot aeglustada.
 • Kaljukits: otsige “eakaaslasi ja liitlasi, kes toetavad teid eesmärkide seadmisel ja tuleviku strateegilise plaani loomisel. Need inimesed on teie kuu jaoks üliolulised.

Millal on järgmine täiskuu?

Mai lillekuule järgnev täiskuu on juuni maasikakuu 14. juunil 2022. Järgmine lillekuu on 5. mail 2023.

Kui soovite vastuseid oma küsimustele või abi valikute tegemisel,

siis helistage 900 1727.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.popsugar.co.uk/