Mõtteid advendiajast


Rõõm olemisest on midagi, millele aeg-ajalt toetuda kui pidevalt ei jaksa ning seda selle lause kõige tavalisemas tähenduses. Ajal mil poevitriinid on täis kõiksugu värvilist-säravat ning tänavad valgustatud led- lambikeste, kujude ja ehitud kuuskedega võib hinges ikka olla pime. See fenomen on levinum kui tavaliselt ning võtmas lausa pandeemia mõõtmeid.
Siinkohal ei ole tarvis demoniseerida pidustusi, jõulud on ju pühad sest sündis ka jeesuslaps, kristus. Kuid meie inimestena kipume saama tagasisidet ikkagi vahetult ennast ümbritsevast. Me vaatame kuidas veedab jõulud sõbranna, naaber…
Erinevatel perioodidel kutsutakse meid üles kogema- õppima erinevaid asju, kui sinu elus on praegu sisekaemuslik aeg ning vaikus sinu ümber, proovi olla selle eest tänulik ning võta vastu kõik mis tuleb. Leia ilu selles vaikuses, jaluta valges lumises öös ja proovi kogeda milline kingitus on olla elus.
Proovi võtta igas päevas hetk iseendale ning tunneta, millised emotsioonid ja küsimused kerkivad pinnale. Seejärel aga on sul võimalik neid vaadelda ning mina olen siin selleks, et aidata sul nendest suurematele ja võib-olla ka keerulisematele vastuseid leida.
Kui tunned et soovid jagada oma kogemusi, muresid, rõõme siis helista 900 1727 ja vali 15.
Ilusat advendiaega,
Ennustaja Amara