Must ja valge maagia.


Maagia on käitumine, mille abil soovitakse mõjutada nähtamatuid jõude. Maagia ja maagiline käitumine on nähtus kirjaeelses ühiskonnas või algusundis. Maagia on usundi tekkimise esimene aste ja ka usundirühma nimetus, milles kasutatakse vahendajat.

Must maagia, mis toimub kurjade vaimude vahendusel. Must maagia pole iseenesest halb ega hea, vaid ohtlik, nagu terav nuga lapse käes. Halb maine on mustal maagial seetõttu, et nende teadmiste abil on võimalik kurja teha. Valge maagia sellega ei tegele, kuid just sellepärast peavad paljud seda piiratud teadusek, sellega võib ravida ja edu ligi tõmmata, kuid ära kaotada, needa või endasse armuma panna valge maagia ei luba.

Ükskõik, missugust maagiat ükskõik missugune koolkond ka ei praktiseeriks, seisneb maagia tahtejõule keskendumist soovitud tulemuste saavutamiseks. Millise maagiaga sa parasjagu tegeled, määrab see, mis on sinu rituaali või loitsimise motiiv.

Valge ja must maagia on nõidade puhul pidevaks jututeemaks. Kardetakse musti ja kummardatakse valgeid. Mitte kumbagi nõia puhul ei ole tegelikult midagi karta, sest nii nagu igas inimeses, nii on ka igas nõias tumeduse ja valguse pool. Looduses valitseb alati tasakaal.

Igal nõial seisab ees valik – kummale poolele otsustab ta anda väe. Kas ta valib tumeduse jõud või valguse teekonna? Kas ta otsustab teenida valgust või tumedust? Need on olulised punktid, kus selgub nõia edasine käekäik. Maagial on nii aitav toime kui ka hävitav jõud.

Valged maagid, oleme hoolivad nii inimeste, looduse kui ka loomade vastu. Tee mida soovid, kui see kurja ei too.

Kui soovite ennustust või küsida maagia kohta,

helistage 900 1727 ja valige 27.

Kõike parimat Soovides
Ennustaja Artos.