Nädala horoskoop 22.05 – 27.05


Jäär – Sellel nädalal on sul kui tuli takus- jõuad igale poole ning teed palju ära. Sul on palju energiat ning tegutsemistahet. See nädal on hea et tegeleda oma plaanide teostumise poole pürgimisele või võtta ette uus siht. See nädal toob professionaalses mõttes häid sõnumeid ning võid ka positiivses mõttes jääda silma oma ülemustele. Nädal lubab ka romantikat ja seiklusi.

 

Sõnn – Ole valmis selleks, et kõik su ümber võib kiiresti muutuma hakata. Selle nädala planetaarsed seisud lubavad sulle üllatusi ning kiireid arenguid milleski, mis on siiani tundunud takerdunud olevat. Nädala energiad soovitavad, et tõmba ennast lahti oma mugavusstoonist ja astu julgelt uuele vastu kuna võimalused on sulle avatud. Ka romantilises elus on oodata meeldivaid üllatusi või on ka hea aeg ise kedagi üllatada.

 

Kaksikud – See nädal on hea riskimiseks ja teha seda, mille suhtes oled kahtleval seisukohal olnud. Tähtede seis on sulle soodne, et teha muudatusi enda ümber ja seda igas aspektis. Nädala energiad toetavad sind mingisuguses tähtsas vestluses, mis tuleks ära teha. Hea aeg tegeleda ja isikliku arengu ja huvipakkuvate tegevustega. Silmas tuleks pidada oma energia taset. Romantilises elus on samuti oodata olulisi vestlusi.

 

Vähk – Universumi lained on sulle väga soodsad. Oodata on lahendusi, üllatusi, arengut ning tahetud läbimurret. Tähtede seis on äärmiselt soodne, et erinevatest võimalustest kinni haarata sest need teotavad olla edukad. Hea nädal ettevõtmiste alustamiseks ja ka ärialaseks tegutsemiseks. Nädala teisel poolel on energiat vähem ning vajalik oleks puhkus. Usalda oma intuitsiooni ja tee seda, mida süda ütleb.

 

Lõvi- Alanud nädal on hea seiklusteks ja teekonnaks – seda siis ka füüsiliselt või sisemiselt. Palju on mõtteid ja ideid ning need peaks ka idanema panema. Võta kinni pakkumistest, mis su teele tulevad sest need võivad sulle pikemas perspektiivis oluliseks saada. Hea nädal millegi suure alustamiseks. Romantilises vallas soovitavad tähed oma tundeid julgelt väljendada.

 

Neitsi – Selle nädala tähtede seis annab sulle tohutu potentsiaali. Kõik tundub iseenesest laabuvat, on teotahet, ideid ja motivatsiooni. Kasuta seda energiat ära, et võtta ette kõik see, mis on sulle stressi pakkunud või seiskunud olnud. Pigem lõpeta ära vanad asjad kui alusta uusi. Hea nädal korrastamiseks ja korra loomiseks endas ja enda ümber. Romantilises elus ole valmis oma süda avama, sest see toob kaasa uuele tasemele liikumise.

 

Kaalud – See nädal on kaaludele tasakaalu otsimise nädal. Tähtede seis toetab seda, et leiaksid tasakaalu oma professionaalse ja isikliku elu vahel. Fokuseeri sellele, et luua harmooniat igas oma elu aspektis ning hoia suhted rahulikud. Avameelne suhtlemine on oluline, et jagu saada võimalikest probleemidest, mis esile võivad kerkida. Vajad see nädal oma diplomaatilisi oskusi ja kompromisside tegemist. Ka romantilises vallas on oodata vaidlusi, mis siiski leiavad lahendused.

 

Skorpion – Planetaarsed energiad toovad skorpionile tugeva energiapahvaku ja võimalused igatiseks transformatsiooniks. Tähed viitavad sellele, et hea aeg on süüvida sügavale iseendasse ning oma emotsioonidesse mis aitavad sind ennast rohkem mõista ja oma potentsiaali ära kasutada ning tuua kaasa personaalse sisemise arengu. Usalda iseennast ja oma intuitsiooni otsuste tegemisel ja tähtsate olukordade lahendamisel. Romantilises vallas on oodata intiimsuse kasvu või intiimset seiklust.

 

Ambur- Hea nädal olla ambitsioonikas ning tegeleda tööalaste ideede, plaanide ja mõtete elluviimisega. Tähtede seis toetab igati sinu professionaalset arengut ja plaanide teostumist. Sinu enesekindlus ja entusiasm paistab välja ning võib uusi uksi avada. Hea nädal on ka tegeleda oma hobiga või siis alustada millegagi, mis sulle huvi pakub. Ettevaatust sõnadega, sest võid öelda asju, mis kaaslastele võib tekitada segadust. Romantikat on see nädal vähem, sest su fookus on mujal kuid ära jäta seda päris kõrvale.

 

Kaljukits – Tähtede seis näitab kaljukitsele tugevat enesekindlust ja tahtejõudu, millega saaks mägesid liigutada. Kõik mille sa praegu ette võtad seda saadab ja edu ja lõpuleviimine. Hea aeg alustada suuremat projekti kas siis tööalaselt või isiklikus elus. Võimalik on ka edutamine, hea uudis või rahaline boonus, mis seotud töö või ettevõtlusega. Samas ole tähelepanelik oma stressitaluvuse suhtes sest puhkus ja tegutsemine peab olema tasakaalus.

 

Veevalaja – Planetaarsed seisud toovad veevalaja ellu see nädal mängulisust, seltskonda ja mõnusat olemist. Hea aeg kokkusaamisteks, ühendust võtmiseks inimestega, üritusteks ja kergelt võtmiseks. Vajad lõõgastust ja iseenda suhtes hea olemist. Tööasjad võivad hetkel natuke oodata. Ettevaatust lepingute ja dokumentide allakirjutamisel kuna su energia on kergemeelne see nädal, siis kontrolli enne kui midagi lubad või alla kirjutad.

 

Kalad – Tähed räägivad, et see nädal võib kaasa tuua natuke laiskust ja motivatsiooni puudust. Tunned, et vajad puhkust ning ei suuda keskenduda tööle. Samas vajad natuke veel pingutamist, et vajalik ära teha. Energiat ja tahtejõudu võib olla vähe. See nädal on tähtis hea uni ning puhkus, et jõuaksid teha seda, mida pead tegema. Hea aeg kuhugi ära minemiseks, rutiinist välja saamiseks ning seda kasvõi päevaks. Hoia vaidluste ja konfliktide eest.

 

 

Helista ja vaatame, millised energiad sind just sellel nädalal toetavad.

Ennustaja Roosi 900 1727 valik 17